Filtrează rezultate

General

Plecare din Otopeni Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Horezu

marţi,
14 iul 2020
5 curse disponibile

Bilete disponibile online

04:00 - 07:10
Patonad Tour
3h 10min
Vezi detalii

Rezervari: 004 0762 926 667 cursa directa aeroport si retur

  1. 04:00
  2. Traseu: Transfer Aerport Otopeni -Valcea -Tg JIU- Petrosani
  3. 07:10
Durată: 3h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Patonad Tour | Ultima actualizare: 07/2020
13:45 - 17:00
Patonad Tour
3h 15min
Vezi detalii

Rezervari: 004 0762 926 667 cursa directa aeroport si retur

  1. 13:45
  2. Traseu: Transfer Aerport Otopeni -Valcea -Tg JIU- Petrosani
  3. 17:00
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Patonad Tour | Ultima actualizare: 07/2020
16:30 - 20:05
Normandia Transfer
3h 35min
Vezi detalii

Normandia Transfer

Siva Trans SRL

cursa charter transfer aeroport

  1. 16:30
  2. Traseu: Otopeni Aeroport - Targu Jiu
  3. 20:05
Durată: 3h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Siva Trans SRL | Ultima actualizare: 07/2020
18:00 - 21:10
Patonad Tour
3h 10min
Vezi detalii

Circulă doar miercuri și duminică

Rezervari +4-0762-926.667; CURSA ESTE DIRECTA AEROPORT

  1. 18:00
  2. Traseu: Transfer Aeroport Otopeni - Targu-Jiu
  3. 21:10
Durată: 3h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Patonad Tour | Ultima actualizare: 06/2020
19:40 - 22:00
Patonad Tour
2h 20min
Vezi detalii

Rezervari: 004 0762 926 667 cursa directa aeroport si retur

  1. 19:40
  2. Traseu: Transfer Aerport Otopeni -Valcea -Tg JIU- Petrosani
  3. 22:00
Durată: 2h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Patonad Tour | Ultima actualizare: 07/2020
20:30 - 00:05
Normandia Transfer
3h 35min
Vezi detalii

Normandia Transfer

Siva Trans SRL

cursa charter transfer aeroport

  1. 20:30
  2. Traseu: Otopeni Aeroport - Targu Jiu
  3. 00:05 +1 zi
Durată: 3h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Siva Trans SRL | Ultima actualizare: 07/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Otopeni Aeroport - Horezu

Care este prețul călătoriei cu autocarul Otopeni Aeroport - Horezu?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Horezu este cuprins între 80 și 110 RON.

De unde pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Horezu?

De la Otopeni Aeroport la Horezu circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Aeroportul Otopeni - Birou Informatii Sosiri, Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda.

Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Horezu?

Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 04:00, iar ultimul pleacă la ora 20:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Horezu?

Călătoria Otopeni Aeroport-Horezu cu autocarul, durează între 2h 20min și 3h 35min.