Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Otopeni Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Leușeni

marţi,
30 nov 2021
2 curse disponibile

01:00
5h 10m
06:10
GAL Trans
100lei
Vezi detalii
  1. 01:00
  2. Autocar: BUCURESTI 23.59 - CHISINAU
    • Dotări:
  3. 06:10
    Leuseni Vama
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: Gal Spedition SRL | Ultima actualizare: 10/2021
06:45
5h 45m
12:30
RUTA PRIM
85lei?
Vezi detalii

RUTA PRIM

Ruta-Prim Service SRL

tarif 330 MDL

  1. 06:45
  2. Microbuz: Bucuresti-Chisinau 06.00
  3. 12:30
    Leuseni Vama
Durată: 5h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei?
Sursa: Ruta-Prim Service SRL | Ultima actualizare: 02/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Otopeni Aeroport - Leușeni

Care este prețul călătoriei cu autocarul Otopeni Aeroport - Leușeni?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Leușeni este cuprins între 85 și 100 RON.

De unde pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Leușeni?

De la Otopeni Aeroport la Leușeni circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda, Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda.

Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Leușeni?

Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 01:00, iar ultimul pleacă la ora 06:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Leușeni?

Călătoria Otopeni Aeroport-Leușeni cu autocarul, durează între 5h 10min și 5h 45min.