Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Otopeni Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Silistraru

sâmbătă,
19 sep 2020
12 curse disponibile

Bilete disponibile online

01:30 - 04:35
TransMarian Braila
3h 05min
Vezi detalii
  1. 01:30
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 04:35
    Silistraru Vis-a-vis de PECO
Durată: 3h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
04:00 - 07:05
TransMarian Braila
3h 05min
Vezi detalii
  1. 04:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 07:05
    Silistraru Vis-a-vis de PECO
Durată: 3h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
07:00 - 10:05
TransMarian Braila
3h 05min
Vezi detalii
  1. 07:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 10:05
    Silistraru Vis-a-vis de PECO
Durată: 3h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
10:00 - 13:05
TransMarian Braila
3h 05min
Vezi detalii
  1. 10:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 13:05
    Silistraru Vis-a-vis de PECO
Durată: 3h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
12:00 - 15:05
TransMarian Braila
3h 05min
Vezi detalii
  1. 12:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 15:05
    Silistraru Vis-a-vis de PECO
Durată: 3h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
13:30 - 16:35
TransMarian Braila
3h 05min
Vezi detalii
  1. 13:30
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 16:35
    Silistraru Vis-a-vis de PECO
Durată: 3h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
15:00 - 18:05
TransMarian Braila
3h 05min
Vezi detalii
  1. 15:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 18:05
    Silistraru Vis-a-vis de PECO
Durată: 3h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
17:00 - 20:05
TransMarian Braila
3h 05min
Vezi detalii
  1. 17:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 20:05
    Silistraru Vis-a-vis de PECO
Durată: 3h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
18:30 - 21:35
TransMarian Braila
3h 05min
Vezi detalii
  1. 18:30
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 21:35
    Silistraru Vis-a-vis de PECO
Durată: 3h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
20:00 - 23:05
TransMarian Braila
3h 05min
Vezi detalii
  1. 20:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 23:05
    Silistraru Vis-a-vis de PECO
Durată: 3h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
21:30 - 00:35
TransMarian Braila
3h 05min
Vezi detalii
  1. 21:30
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 00:35 +1 zi
    Silistraru Vis-a-vis de PECO
Durată: 3h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020
23:00 - 02:05
TransMarian Braila
3h 05min
Vezi detalii
  1. 23:00
  2. Traseu: Otopeni - Braila - Galati
  3. 02:05 +1 zi
    Silistraru Vis-a-vis de PECO
Durată: 3h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 09/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Otopeni Aeroport - Silistraru

Care este prețul călătoriei cu autocarul Otopeni Aeroport - Silistraru?

Prețul unei călători cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Silistraru este de 60 RON.

De unde pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Silistraru?

De la Otopeni Aeroport la Silistraru circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda.

Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Silistraru?

Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 01:30, iar ultimul pleacă la ora 23:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Silistraru?

Călătoria cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Silistraru, durează 3h 05min.