Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Ovidiu

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Ovidiu ➞ Otopeni Aeroport

vineri,
2 oct 2020
48 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:00 - 04:15
Direct Aeroport
4h 15min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 00:00
    Ovidiu centru
  2. Traseu: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 04:15
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
00:00 - 03:30
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 00:00
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 00:15
  1. 00:30
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 03:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
01:15 - 05:30
Direct Aeroport
4h 15min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 01:15
    Ovidiu centru
  2. Traseu: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 05:30
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
01:20 - 05:30
Kirvad Tour
4h 10min
Vezi detalii
  1. 01:20
    Ovidiu centru
  2. Traseu: T3 Transfer Kogalniceanu - Constanta
  3. 02:00
  1. 02:00
  2. Traseu: K1 Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 05:30
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
01:30 - 05:00
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 01:30
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 01:45
  1. 02:00
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 05:00
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
02:20 - 06:30
Kirvad Tour
4h 10min
Vezi detalii
  1. 02:20
    Ovidiu centru
  2. Traseu: T3 Transfer Kogalniceanu - Constanta
  3. 03:00
  1. 03:00
  2. Traseu: K1 Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 06:30
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
03:00 - 06:30
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 03:00
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 03:15
  1. 03:30
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 06:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
03:15 - 07:30
Direct Aeroport
4h 15min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 03:15
    Ovidiu centru
  2. Traseu: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 07:30
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
03:20 - 07:30
Kirvad Tour
4h 10min
Vezi detalii
  1. 03:20
    Ovidiu centru
  2. Traseu: T3 Transfer Kogalniceanu - Constanta
  3. 04:00
  1. 04:00
  2. Traseu: K1 Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 07:30
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
04:30 - 08:00
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 04:30
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 04:45
  1. 05:00
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 08:00
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
04:50 - 09:00
Kirvad Tour
4h 10min
Vezi detalii
  1. 04:50
    Ovidiu centru
  2. Traseu: T3 Transfer Kogalniceanu - Constanta
  3. 05:30
  1. 05:30
  2. Traseu: K1 Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 09:00
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
05:15 - 09:30
Direct Aeroport
4h 15min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 05:15
    Ovidiu centru
  2. Traseu: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 09:30
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
06:00 - 09:30
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 06:00
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 06:15
  1. 06:30
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 09:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
06:20 - 10:30
Kirvad Tour
4h 10min
Vezi detalii
  1. 06:20
    Ovidiu centru
  2. Traseu: T3 Transfer Kogalniceanu - Constanta
  3. 07:00
  1. 07:00
  2. Traseu: K1 Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 10:30
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
06:45 - 11:00
Direct Aeroport
4h 15min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 06:45
    Ovidiu centru
  2. Traseu: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 11:00
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
07:00 - 10:30
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 07:00
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 07:15
  1. 07:30
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 10:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
07:50 - 12:00
Kirvad Tour
4h 10min
Vezi detalii
  1. 07:50
    Ovidiu centru
  2. Traseu: T3 Transfer Kogalniceanu - Constanta
  3. 08:30
  1. 08:30
  2. Traseu: K1 Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:00
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
08:00 - 11:30
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 08:00
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 08:15
  1. 08:30
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 11:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
08:15 - 12:30
Direct Aeroport
4h 15min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 08:15
    Ovidiu centru
  2. Traseu: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 12:30
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
08:50 - 13:00
Kirvad Tour
4h 10min
Vezi detalii
  1. 08:50
    Ovidiu centru
  2. Traseu: T3 Transfer Kogalniceanu - Constanta
  3. 09:30
  1. 09:30
  2. Traseu: K1 Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 13:00
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
09:00 - 12:30
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 09:00
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 09:15
  1. 09:30
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 12:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
09:45 - 14:00
Direct Aeroport
4h 15min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 09:45
    Ovidiu centru
  2. Traseu: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 14:00
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
09:50 - 14:00
Kirvad Tour
4h 10min
Vezi detalii
  1. 09:50
    Ovidiu centru
  2. Traseu: T3 Transfer Kogalniceanu - Constanta
  3. 10:30
  1. 10:30
  2. Traseu: K1 Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 14:00
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
10:00 - 13:30
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 10:00
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 10:15
  1. 10:30
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 13:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
10:50 - 15:00
Kirvad Tour
4h 10min
Vezi detalii
  1. 10:50
    Ovidiu centru
  2. Traseu: T3 Transfer Kogalniceanu - Constanta
  3. 11:30
  1. 11:30
  2. Traseu: K1 Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 15:00
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
11:00 - 14:30
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 11:00
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 11:15
  1. 11:30
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 14:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
11:15 - 15:30
Direct Aeroport
4h 15min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 11:15
    Ovidiu centru
  2. Traseu: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 15:30
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
11:50 - 16:00
Kirvad Tour
4h 10min
Vezi detalii
  1. 11:50
    Ovidiu centru
  2. Traseu: T3 Transfer Kogalniceanu - Constanta
  3. 12:30
  1. 12:30
  2. Traseu: K1 Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 16:00
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
12:00 - 15:30
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 12:00
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 12:15
  1. 12:30
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 15:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
12:50 - 17:00
Kirvad Tour
4h 10min
Vezi detalii
  1. 12:50
    Ovidiu centru
  2. Traseu: T3 Transfer Kogalniceanu - Constanta
  3. 13:30
  1. 13:30
  2. Traseu: K1 Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 17:00
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
13:00 - 16:30
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 13:00
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 13:15
  1. 13:30
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 16:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
13:15 - 17:30
Direct Aeroport
4h 15min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 13:15
    Ovidiu centru
  2. Traseu: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 17:30
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
14:00 - 16:30
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 14:00
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 14:15
  1. 13:30
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 16:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
14:20 - 18:30
Kirvad Tour
4h 10min
Vezi detalii
  1. 14:20
    Ovidiu centru
  2. Traseu: T3 Transfer Kogalniceanu - Constanta
  3. 15:00
  1. 15:00
  2. Traseu: K1 Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
15:00 - 18:30
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 15:00
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 15:15
  1. 15:30
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 18:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
15:15 - 19:30
Direct Aeroport
4h 15min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 15:15
    Ovidiu centru
  2. Traseu: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 19:30
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
15:50 - 20:00
Kirvad Tour
4h 10min
Vezi detalii
  1. 15:50
    Ovidiu centru
  2. Traseu: T3 Transfer Kogalniceanu - Constanta
  3. 16:30
  1. 16:30
  2. Traseu: K1 Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 20:00
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
16:00 - 19:30
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 16:00
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 16:15
  1. 16:30
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 19:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
17:00 - 20:30
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 17:00
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 17:15
  1. 17:30
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 20:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
17:15 - 21:30
Direct Aeroport
4h 15min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 17:15
    Ovidiu centru
  2. Traseu: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 21:30
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
18:20 - 22:30
Kirvad Tour
4h 10min
Vezi detalii
  1. 18:20
    Ovidiu centru
  2. Traseu: T3 Transfer Kogalniceanu - Constanta
  3. 19:00
  1. 19:00
  2. Traseu: K1 Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 22:30
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
19:00 - 22:30
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 19:00
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 19:15
  1. 19:30
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 22:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
19:15 - 23:30
Direct Aeroport
4h 15min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 19:15
    Ovidiu centru
  2. Traseu: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 23:30
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
19:50 - 00:00
Kirvad Tour
4h 10min
Vezi detalii
  1. 19:50
    Ovidiu centru
  2. Traseu: T3 Transfer Kogalniceanu - Constanta
  3. 20:30
  1. 20:30
  2. Traseu: K1 Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 00:00 +1 zi
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
21:15 - 01:30
Direct Aeroport
4h 15min
Vezi detalii

Direct Aeroport

TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători
  1. 21:15
    Ovidiu centru
  2. Traseu: Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 01:30 +1 zi
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 06/2020
21:30 - 01:00
Alt Transport Persoane
3h 15min
Vezi detalii

Alt Transport Persoane

Auto Lux Trading SRL
  1. 21:30
    Ovidiu De la adresa
  2. Traseu: Transfer Corbu - Constanta
  3. 21:45
  1. 22:00
  2. Traseu: Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 01:00 +1 zi
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Auto Lux Trading SRL | Ultima actualizare: 09/2020
21:50 - 02:00
Kirvad Tour
4h 10min
Vezi detalii
  1. 21:50
    Ovidiu centru
  2. Traseu: T3 Transfer Kogalniceanu - Constanta
  3. 22:30
  1. 22:30
  2. Traseu: K1 Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 02:00 +1 zi
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
23:50 - 04:00
Kirvad Tour
4h 10min
Vezi detalii
  1. 23:50
    Ovidiu centru
  2. Traseu: T3 Transfer Kogalniceanu - Constanta
  3. 00:30 +1 zi
  1. 00:30
  2. Traseu: K1 Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 04:00
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 08/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Ovidiu - Otopeni Aeroport

Care este prețul călătoriei cu autocarul Ovidiu - Otopeni Aeroport?

Prețul unei călători cu autocarul de la Ovidiu la Otopeni Aeroport este de 110 RON.

De unde pleacă autocarul din Ovidiu către Otopeni Aeroport?

De la Ovidiu la Otopeni Aeroport circulă 48 autobuze cu plecare din stațiile centru, De la adresa.

Când pleacă autocarul din Ovidiu către Otopeni Aeroport?

Primul autobuz din Ovidiu pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 23:50.

Cât durează călătoria cu autocarul din Ovidiu către Otopeni Aeroport?

Călătoria Ovidiu-Otopeni Aeroport cu autocarul, durează între 3h 15min și 4h 15min.