Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Palazu Mare

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Palazu Mare ➞ Otopeni Aeroport

joi,
13 mai 2021
12 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:10
Cursă specială
4h 05m
04:15
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 00:10
    Palazu Mare Strada Principala
  2. 00:11
  3. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  4. 04:15
Durată: 4h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
02:35
Cursă specială
4h 05m
06:40
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 02:35
    Palazu Mare Strada Principala
  2. 02:35
  3. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  4. 06:40
Durată: 4h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
05:25
Cursă specială
4h 05m
09:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 05:25
    Palazu Mare Strada Principala
  2. 05:25
  3. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  4. 09:30
Durată: 4h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
06:55
Cursă specială
4h 05m
11:00
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 06:55
    Palazu Mare Strada Principala
  2. 06:55
  3. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  4. 11:00
Durată: 4h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
08:25
Cursă specială
4h 05m
12:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 08:25
    Palazu Mare Strada Principala
  2. 08:25
  3. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  4. 12:30
Durată: 4h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
09:55
Cursă specială
4h 05m
14:00
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 09:55
    Palazu Mare Strada Principala
  2. 09:55
  3. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  4. 14:00
Durată: 4h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
11:25
Cursă specială
4h 05m
15:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 11:25
    Palazu Mare Strada Principala
  2. 11:25
  3. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  4. 15:30
Durată: 4h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
13:25
Cursă specială
4h 05m
17:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 13:25
    Palazu Mare Strada Principala
  2. 13:25
  3. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  4. 17:30
Durată: 4h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
15:25
Cursă specială
4h 05m
19:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 15:25
    Palazu Mare Strada Principala
  2. 15:25
  3. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  4. 19:30
Durată: 4h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
17:25
Cursă specială
4h 05m
21:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 17:25
    Palazu Mare Strada Principala
  2. 17:25
  3. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  4. 21:30
Durată: 4h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
19:25
Cursă specială
4h 05m
23:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 19:25
    Palazu Mare Strada Principala
  2. 19:25
  3. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  4. 23:30
Durată: 4h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
21:25
Cursă specială
4h 05m
01:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+4-0766-503.503; +4-0737-503.503; (Non-Stop)

  1. 21:25
    Palazu Mare Strada Principala
  2. 21:25
  3. Cursă specială
    Microbuz: Constanta - Aeroport Otopeni
  4. 01:30 +1 zi
Durată: 4h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 04/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Palazu Mare - Otopeni Aeroport

Care este prețul călătoriei cu autocarul Palazu Mare - Otopeni Aeroport?

Prețul unei călători cu autocarul de la Palazu Mare la Otopeni Aeroport este de 110 RON.

De unde pleacă autocarul din Palazu Mare către Otopeni Aeroport?

De la Palazu Mare la Otopeni Aeroport circulă 24 autobuze cu plecare din stațiile Strada Principala, Tomis Plus.

Când pleacă autocarul din Palazu Mare către Otopeni Aeroport?

Primul autobuz din Palazu Mare pleacă la ora 00:10, iar ultimul pleacă la ora 21:25.

Cât durează călătoria cu autocarul din Palazu Mare către Otopeni Aeroport?

Călătoria Palazu Mare-Otopeni Aeroport cu autocarul, durează între 4h 05min și 1zi 4h .