Filtrează rezultate

General

Plecare din Ploiesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Ploiești ➞ Câmpina

miercuri,
12 aug 2020
31 curse disponibile

06:00 - 06:35
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 06:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 06:35
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
06:30 - 07:05
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 06:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 07:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
07:00 - 07:35
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 07:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 07:35
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
07:30 - 08:05
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 07:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 08:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
08:00 - 08:35
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 08:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 08:35
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
08:30 - 09:05
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 08:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 09:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
09:00 - 09:35
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 09:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 09:35
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
09:30 - 10:05
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 09:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 10:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
10:00 - 10:35
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 10:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 10:35
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
10:30 - 11:05
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 10:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 11:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
11:00 - 11:35
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 11:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 11:35
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
11:30 - 12:05
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 11:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 12:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
12:00 - 12:35
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 12:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 12:35
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
12:30 - 13:05
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 12:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 13:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
13:00 - 13:35
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 13:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 13:35
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
13:00 - 13:37
Avatour
37min
15lei
Vezi detalii

Circulă doar marți, joi și sâmbătă

  1. 13:00
  2. Traseu: RETUR Fagaras - Sibiu - Constanta
  3. 13:37
    Campina BANESTI-DN1
Durată: 37min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15lei
Sursa: Agion Oros SRL | Ultima actualizare: 08/2020
13:30 - 14:05
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 13:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 14:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
14:00 - 14:35
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 14:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 14:35
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
14:30 - 15:05
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 14:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 15:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
15:00 - 15:35
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 15:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 15:35
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
15:30 - 16:05
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 15:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 16:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
16:00 - 16:35
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 16:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 16:35
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
16:30 - 17:05
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 16:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 17:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
17:00 - 17:35
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 17:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 17:35
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
17:30 - 18:05
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 17:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 18:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
18:00 - 18:35
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 18:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 18:35
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
18:30 - 19:05
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 18:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 19:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
19:00 - 19:35
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 19:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 19:35
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
19:30 - 20:05
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 19:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 20:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
20:00 - 20:35
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 20:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 20:35
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
20:30 - 21:05
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 20:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 21:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
21:30 - 22:05
Cord
35min
-
Vezi detalii

via

  1. 21:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Campina
  3. 22:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Ploiești - Câmpina

Care este prețul călătoriei cu autocarul Ploiești - Câmpina?

Prețul unei călători cu autocarul de la Ploiești la Câmpina este de 15 RON.

De unde pleacă autocarul din Ploiești către Câmpina?

De la Ploiești la Câmpina circulă 32 autobuze cu plecare din stațiile Statie Ploiesti, Gara CFR Ploiesti Vest.

Când pleacă autocarul din Ploiești către Câmpina?

Primul autobuz din Ploiești pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 21:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Ploiești către Câmpina?

Călătoria Ploiești-Câmpina cu autocarul, durează între 35min și 37min.