Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Ploiești ➞ Moreni

sâmbătă,
20 aug 2022
0 curse disponibile

05:20
1h 12m
06:32
Vinotrans
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 3 comentarii

  1. 05:20
  2. Autocar: Ploiesti - Moreni
  3. 06:32
    Moreni ATLAS
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
06:20
1h 12m
07:32
Vinotrans
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 3 comentarii

  1. 06:20
  2. Autocar: Ploiesti - Moreni
  3. 07:32
    Moreni ATLAS
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
07:20
1h 12m
08:32
Vinotrans
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 3 comentarii

  1. 07:20
  2. Autocar: Ploiesti - Moreni
  3. 08:32
    Moreni ATLAS
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
08:20
1h 12m
09:32
Vinotrans
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 3 comentarii

  1. 08:20
  2. Autocar: Ploiesti - Moreni
  3. 09:32
    Moreni ATLAS
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
11:20
1h 12m
12:32
Vinotrans
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 3 comentarii

  1. 11:20
  2. Autocar: Ploiesti - Moreni
  3. 12:32
    Moreni ATLAS
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
12:20
1h 12m
13:32
Vinotrans
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 3 comentarii

  1. 12:20
  2. Autocar: Ploiesti - Moreni
  3. 13:32
    Moreni ATLAS
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
13:20
1h 12m
14:32
Vinotrans
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 3 comentarii

  1. 13:20
  2. Autocar: Ploiesti - Moreni
  3. 14:32
    Moreni ATLAS
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
14:20
1h 12m
15:32
Vinotrans
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 3 comentarii

  1. 14:20
  2. Autocar: Ploiesti - Moreni
  3. 15:32
    Moreni ATLAS
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
17:20
1h 12m
18:32
Vinotrans
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 3 comentarii

  1. 17:20
  2. Autocar: Ploiesti - Moreni
  3. 18:32
    Moreni ATLAS
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
19:20
1h 12m
20:32
Vinotrans
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 3 comentarii

  1. 19:20
  2. Autocar: Ploiesti - Moreni
  3. 20:32
    Moreni ATLAS
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Ploiești - Moreni

Despre Ploiești - Moreni

De unde pleacă autocarul din Ploiești către Moreni?

De la Ploiești la Moreni circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Sud-Giadi Gold (Ploiesti Sud).

Când pleacă autocarul din Ploiești către Moreni?

Primul autobuz din Ploiești pleacă la ora 05:20, iar ultimul pleacă la ora 19:20.

Cât durează călătoria cu autocarul din Ploiești către Moreni?

Călătoria cu autocarul de la Ploiești la Moreni, durează 1h 12min.