Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Ploiesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Ploiești ➞ Ploiești

joi,
26 mai 2022
11 curse disponibile

06:50
10m
07:00
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

  1. 06:50
  2. Microbuz: # Ploiesti-Targoviste-Campulung Muscel
  3. 07:00
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
07:00
05m
07:05
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

  1. 07:00
  2. Microbuz: # Ploiesti-Targoviste-Sibiu
  3. 07:05
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
07:00
20m
07:20
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

  1. 07:00
  2. 07:15
  3. 07:20
  4. Microbuz: # Pucioasa-Targoviste-Buzau
  5. 07:00
  6. 07:15
  7. 07:20
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
07:40
05m
07:45
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

  1. 07:40
  2. 07:45
  3. 08:10
  4. Microbuz: * Buzau - Pucioasa
  5. 07:40
  6. 08:10
  7. 07:45
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
07:45
Cursă specială
05m
07:50
Trans Olteanu Tour SRL
Vezi detalii

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE TRANSOLTEANU.RO AVETI PRIORITATEA CALATORIEI. DEVIZA NOASTRA FIIND CONFORT SI SIGURANTA. DISPECERATUL NOSTRU VA STA LA DISPOZITIE 24/24, PENTRU ORICE INFORMATIE DORITI LEGATA DE TRASEU. VA MULTUMIM SI VA ASTEPTAM CU

  1. 07:45
  2. Cursă specială
    Minivan: Brasov - Constanta
    • Dotări:
  3. 07:50
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Olteanu Tour SRL | Ultima actualizare: 05/2022
11:40
05m
11:45
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

  1. 11:40
  2. 11:45
  3. 12:10
  4. Microbuz: * Buzau - Pucioasa
  5. 11:40
  6. 12:10
  7. 11:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
12:00
20m
12:20
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

  1. 12:00
  2. 12:15
  3. 12:20
  4. Microbuz: # Pucioasa-Targoviste-Buzau
  5. 12:00
  6. 12:15
  7. 12:20
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
14:25
10m
14:35
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

  1. 14:25
  2. Microbuz: * Campulung Muscel-Targoviste-Ploiesti
  3. 14:35
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
16:40
05m
16:45
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

  1. 16:40
  2. 16:45
  3. 17:10
  4. Microbuz: * Buzau - Pucioasa
  5. 16:40
  6. 17:10
  7. 16:45
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
18:00
20m
18:20
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

  1. 18:00
  2. 18:15
  3. 18:20
  4. Microbuz: # Pucioasa-Targoviste-Buzau
  5. 18:00
  6. 18:15
  7. 18:20
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
21:10
05m
21:15
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

  1. 21:10
  2. Microbuz: * Sibiu-Targoviste-Ploiesti
  3. 21:15
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Ploiești - Ploiești

De unde pleacă autocarul din Ploiești către Ploiești?

De la Ploiești la Ploiești circulă 23 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Sud-Giadi Gold (Ploiesti Sud), Parcare Podul Inalt, Bariera Bucov ( Benzinaria MOL ), Gara CFR Ploiesti Sud.

Când pleacă autocarul din Ploiești către Ploiești?

Primul autobuz din Ploiești pleacă la ora 06:50, iar ultimul pleacă la ora 21:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Ploiești către Ploiești?

Călătoria Ploiești-Ploiești cu autocarul, durează între 05min și 20min.