Filtrează rezultate

General

Plecare din Ploiesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Ploiești ➞ Poenari-Burchi

luni,
10 aug 2020
4 curse disponibile

08:00 - 08:50
Brandy Prahova SRL
50min
-
Vezi detalii

via GORGOTA INCLUSIV SAT PODU VALENI

  1. 08:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Poienarii Burchii
  3. 08:50
    Poenari Burchi Statie Poenari Burchi
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Brandy Prahova SRL | Ultima actualizare: 01/2014
13:00 - 13:50
Brandy Prahova SRL
50min
-
Vezi detalii

Brandy Prahova SRL

via GORGOTA INCLUSIV SAT PODU VALENI

  1. 13:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Poienarii Burchii
  3. 13:50
    Poenari Burchi Statie Poenari Burchi
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Brandy Prahova SRL | Ultima actualizare: 01/2014
17:00 - 17:50
Brandy Prahova SRL
50min
-
Vezi detalii

Brandy Prahova SRL

via GORGOTA INCLUSIV SAT PODU VALENI

  1. 17:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Poienarii Burchii
  3. 17:50
    Poenari Burchi Statie Poenari Burchi
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Brandy Prahova SRL | Ultima actualizare: 01/2014
20:00 - 20:50
Brandy Prahova SRL
50min
-
Vezi detalii

Brandy Prahova SRL

via GORGOTA INCLUSIV SAT PODU VALENI

  1. 20:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Poienarii Burchii
  3. 20:50
    Poenari Burchi Statie Poenari Burchi
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Brandy Prahova SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Ploiești - Poenari-Burchi

De unde pleacă autocarul din Ploiești către Poenari-Burchi?

De la Ploiești la Poenari-Burchi circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Ploiesti.

Când pleacă autocarul din Ploiești către Poenari-Burchi?

Primul autobuz din Ploiești pleacă la ora 08:00, iar ultimul pleacă la ora 20:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Ploiești către Poenari-Burchi?

Călătoria cu autocarul de la Ploiești la Poenari-Burchi, durează 50min.