Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Ploiesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Ploiești ➞ Slănic

marţi,
19 ian 2021
16 curse disponibile

06:45 - 07:55
Obana Com
1h 10min
-
Vezi detalii

via PLOPENI

  1. 06:45
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Slanic
  3. 07:55
    Slanic Statie Slanic
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Obana Com | Ultima actualizare: 01/2014
07:30 - 08:40
Obana Com
1h 10min
-
Vezi detalii

via PLOPENI

  1. 07:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Slanic
  3. 08:40
    Slanic Statie Slanic
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Obana Com | Ultima actualizare: 01/2014
08:00 - 09:10
Obana Com
1h 10min
-
Vezi detalii

via PLOPENI

  1. 08:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Slanic
  3. 09:10
    Slanic Statie Slanic
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Obana Com | Ultima actualizare: 01/2014
08:30 - 09:40
Obana Com
1h 10min
-
Vezi detalii

via PLOPENI

  1. 08:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Slanic
  3. 09:40
    Slanic Statie Slanic
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Obana Com | Ultima actualizare: 01/2014
09:10 - 10:20
Obana Com
1h 10min
-
Vezi detalii

via PLOPENI

  1. 09:10
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Slanic
  3. 10:20
    Slanic Statie Slanic
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Obana Com | Ultima actualizare: 01/2014
10:20 - 11:30
Obana Com
1h 10min
-
Vezi detalii

via PLOPENI

  1. 10:20
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Slanic
  3. 11:30
    Slanic Statie Slanic
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Obana Com | Ultima actualizare: 01/2014
11:00 - 12:10
Obana Com
1h 10min
-
Vezi detalii

via PLOPENI

  1. 11:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Slanic
  3. 12:10
    Slanic Statie Slanic
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Obana Com | Ultima actualizare: 01/2014
11:30 - 12:40
Obana Com
1h 10min
-
Vezi detalii

via PLOPENI

  1. 11:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Slanic
  3. 12:40
    Slanic Statie Slanic
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Obana Com | Ultima actualizare: 01/2014
12:50 - 14:00
Obana Com
1h 10min
-
Vezi detalii

via PLOPENI

  1. 12:50
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Slanic
  3. 14:00
    Slanic Statie Slanic
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Obana Com | Ultima actualizare: 01/2014
13:45 - 14:45
Obana Com
1h 00min
-
Vezi detalii

via PLOPENI

  1. 13:45
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Slanic
  3. 14:45
    Slanic Statie Slanic
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Obana Com | Ultima actualizare: 01/2014
14:40 - 15:50
Obana Com
1h 10min
-
Vezi detalii

via PLOPENI

  1. 14:40
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Slanic
  3. 15:50
    Slanic Statie Slanic
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Obana Com | Ultima actualizare: 01/2014
16:00 - 17:10
Obana Com
1h 10min
-
Vezi detalii

via PLOPENI

  1. 16:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Slanic
  3. 17:10
    Slanic Statie Slanic
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Obana Com | Ultima actualizare: 01/2014
17:15 - 18:20
Obana Com
1h 05min
-
Vezi detalii

via PLOPENI

  1. 17:15
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Slanic
  3. 18:20
    Slanic Statie Slanic
Durată: 1h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Obana Com | Ultima actualizare: 01/2014
18:00 - 19:10
Obana Com
1h 10min
-
Vezi detalii

via PLOPENI

  1. 18:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Slanic
  3. 19:10
    Slanic Statie Slanic
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Obana Com | Ultima actualizare: 01/2014
18:40 - 19:50
Obana Com
1h 10min
-
Vezi detalii

via PLOPENI

  1. 18:40
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Slanic
  3. 19:50
    Slanic Statie Slanic
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Obana Com | Ultima actualizare: 01/2014
20:00 - 21:10
Obana Com
1h 10min
-
Vezi detalii

via PLOPENI

  1. 20:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Slanic
  3. 21:10
    Slanic Statie Slanic
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Obana Com | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Ploiești - Slănic

De unde pleacă autocarul din Ploiești către Slănic?

De la Ploiești la Slănic circulă 16 autobuze cu plecare din stațiile Statie Ploiesti.

Când pleacă autocarul din Ploiești către Slănic?

Primul autobuz din Ploiești pleacă la ora 06:45, iar ultimul pleacă la ora 20:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Ploiești către Slănic?

Călătoria Ploiești-Slănic cu autocarul, durează între 1h 00min și 1h 10min.