Filtrează rezultate

General

Plecare din Pocola

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Pocola ➞ Hidișel

luni,
10 aug 2020
4 curse disponibile

06:42 - 07:24
Bus Trans Valcea
42min
10lei
Vezi detalii
  1. 06:42
    Pocola Statie Pocola
  2. Traseu: Stei - Oradea
    • Dotări:
  3. 07:24
    Hidisel Statie Hidisel
Durată: 42min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
09:27 - 10:09
Bus Trans Valcea
42min
10lei
Vezi detalii
  1. 09:27
    Pocola Statie Pocola
  2. Traseu: Stei - Oradea
    • Dotări:
  3. 10:09
    Hidisel Statie Hidisel
Durată: 42min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
15:27 - 16:09
Bus Trans Valcea
42min
10lei
Vezi detalii
  1. 15:27
    Pocola Statie Pocola
  2. Traseu: Stei - Oradea
    • Dotări:
  3. 16:09
    Hidisel Statie Hidisel
Durată: 42min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
18:57 - 19:39
Bus Trans Valcea
42min
10lei
Vezi detalii
  1. 18:57
    Pocola Statie Pocola
  2. Traseu: Stei - Oradea
    • Dotări:
  3. 19:39
    Hidisel Statie Hidisel
Durată: 42min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Pocola - Hidișel

Care este prețul călătoriei cu autocarul Pocola - Hidișel?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Pocola la Hidișel este cuprins între 7 și 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Pocola către Hidișel?

De la Pocola la Hidișel circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Pocola.

Când pleacă autocarul din Pocola către Hidișel?

Primul autobuz din Pocola pleacă la ora 06:42, iar ultimul pleacă la ora 18:57.

Cât durează călătoria cu autocarul din Pocola către Hidișel?

Călătoria cu autocarul de la Pocola la Hidișel, durează 42min.