Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Podu Dambovitei

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Podu Dâmboviței ➞ Fundata

duminică,
29 mai 2022
1 cursă disponibilă

07:28
24m
07:52
Montana
-
Vezi detalii

Nu mai circulă din 01.12.2020.
traseu suspendat

  1. 07:28
    Podu Dambovitei Pod Dambovicioara
  2. Autocar: 2 Campulung Muscel - Brasov
  3. 07:52
    Fundata Statie Fundata
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Montana S.A. | Ultima actualizare: 12/2020
11:04
15m
11:19
Montana
-
Vezi detalii

Nu mai circulă din 01.12.2020.
traseu suspendat

  1. 11:04
    Podu Dambovitei Pod Dambovicioara
  2. Autocar: 3 Campulung Muscel - Brasov
  3. 11:19
    Fundata Statie Fundata
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Montana S.A. | Ultima actualizare: 12/2020
15:44
15m
15:59
Montana
-
Vezi detalii

Nu mai circulă din 01.12.2020.
traseu suspendat

  1. 15:44
    Podu Dambovitei Pod Dambovicioara
  2. Autobuz: 3 Campulung Muscel - Brasov
    • Dotări:
  3. 15:59
    Fundata Statie Fundata
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Montana S.A. | Ultima actualizare: 12/2020
16:44
24m
17:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

  1. 16:44
    Podu Dambovitei Pod Dambovicioara
  2. Autocar: 9 Pitesti - Brasov
  3. 17:08
    Fundata Statie Fundata
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Podu Dâmboviței - Fundata

Despre Podu Dâmboviței - Fundata

De unde pleacă autocarul din Podu Dâmboviței către Fundata?

De la Podu Dâmboviței la Fundata circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Pod Dambovicioara.

Când pleacă autocarul din Podu Dâmboviței către Fundata?

Primul autobuz din Podu Dâmboviței pleacă la ora 07:28, iar ultimul pleacă la ora 16:44.

Cât durează călătoria cu autocarul din Podu Dâmboviței către Fundata?

Călătoria Podu Dâmboviței-Fundata cu autocarul, durează între 15min și 24min.