Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Polovragi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Polovragi ➞ București

marţi,
19 oct 2021
7 curse disponibile

Bilete disponibile online

03:00
4h 25m
07:25
Normandia
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 03:00
    Polovragi Statie Polovragi
  2. Autocar: B3 - 00:30 - Petrosani - Bucuresti
  3. 07:25
    Bucuresti Autogara Militari
Durată: 4h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2021
14:01
4h 41m
18:42
Normandia
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei. +4-0250.861.151; +4-0250-997

  1. 14:01
    Polovragi Statie Ramificatie
  2. Autocar: RETUR T3-B2 - 7:00 -TIMISOARA - HOREZU - BUCURESTI
  3. 18:42
    Bucuresti Autogara Militari
Durată: 4h 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 08/2021
00:49
4h 27m
05:16
ETA Targu Jiu
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic,autocar categoria I

  1. 00:49
    Polovragi Statie Primarie
  2. Microbuz: (IJ) Targu Jiu - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 05:16
    Bucuresti Autogara Militari
Durată: 4h 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 09/2021
01:32
4h 26m
05:58
Viitorul
46lei
Vezi detalii

Cursa directa zilnica, cu autocar cat.I Nu se circula in data de 25 decembrie, 1 Ianuarie, in ziua de Paste. Rezervari telefonice: de luni pana vineri ora 07:00-20:00; Sambata - duminica 08:00 - 18:00.

  1. 01:32
    Polovragi Statie Ramificatie
  2. Autocar: (IJ) Targu Jiu - Bucuresti
  3. 05:58
    Bucuresti Autogara Militari
Durată: 4h 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
46lei
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 03/2021
07:49
4h 27m
12:16
ETA Targu Jiu
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic,autocar categoria I

  1. 07:49
    Polovragi Statie Primarie
  2. Midibus: (IJ) Targu Jiu - Bucuresti
  3. 12:16
    Bucuresti Autogara Militari
Durată: 4h 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 09/2021
09:03
4h 29m
13:32
Viitorul
46lei
Vezi detalii

Cursa directa zilnica, cu autocar cat.I Nu se circula in data de 25 decembrie, 1 Ianuarie, in ziua de Paste. Rezervari telefonice: de luni pana vineri ora 07:00-20:00; Sambata - duminica 08:00 - 18:00.

  1. 09:03
    Polovragi Statie Ramificatie
  2. Autocar: (IJ) Targu Jiu - Bucuresti
  3. 13:32
    Bucuresti Autogara Militari
Durată: 4h 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
46lei
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 03/2021
13:02
4h 26m
17:28
Viitorul
46lei
Vezi detalii

Cursa directa zilnica, cu autocar cat.I Nu se circula in data de 25 decembrie, 1 Ianuarie, in ziua de Paste. Rezervari telefonice: de luni pana vineri ora 07:00-20:00; Sambata - duminica 08:00 - 18:00.

  1. 13:02
    Polovragi Statie Ramificatie
  2. Autocar: (IJ) Targu Jiu - Bucuresti
  3. 17:28
    Bucuresti Autogara Militari
Durată: 4h 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
46lei
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 03/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Polovragi - București

Care este prețul călătoriei cu autocarul Polovragi - București?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Polovragi la București este cuprins între 46 și 55 RON.

De unde pleacă autocarul din Polovragi către București?

De la Polovragi la București circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Statie Ramificatie, Statie Polovragi, Statie Primarie.

Când pleacă autocarul din Polovragi către București?

Primul autobuz din Polovragi pleacă la ora 00:49, iar ultimul pleacă la ora 16:02.

Cât durează călătoria cu autocarul din Polovragi către București?

Călătoria Polovragi-București cu autocarul, durează între 4h 08min și 4h 41min.