Română

Autocare Praga Cehia ➞ Petroșani Romania

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
09:00
09:30
LMMJVSD
16h
20:40
01:30
Comati PSG
LMMJVSD
85
Circulă doar vineri
Informații
17:00
22:30
LMMJVSD
16h
13:10
14:30
Comati PSG
LMMJVSD
85
Circulă doar marți
Informații
07:30
22:30
LMMJVSD
16h
11:10
14:30
Comati PSG
LMMJVSD
85
Circulă doar marți
Informații
10:30
22:30
LMMJVSD
16h
16:30
14:30
Comati PSG
LMMJVSD
85
Circulă doar duminică
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
04:40
03:40
LMMJVSD
14h50'
08:00
18:30
Europa Buss
LMMJVSD
49£
Informații
10:40
05:30
LMMJVSD
9h
14:10
14:30
Exotic Travel
LMMJVSD
70£
Rezervă acum
Informații
07:50
06:00
LMMJVSD
14h
16:10
21:00
Luna Tour
LMMJVSD
Informații
03:10
18:10
LMMJVSD
17h26'
05:00
11:38
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Informații
20:50
20:00
LMMJVSD
15h36'
22:30
11:38
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Informații
03:30
20:30
LMMJVSD
16h38'
10:50
13:13
Romfour Romania
LMMJVSD
Informații
10:30
21:00
LMMJVSD
16h08'
18:10
13:13
Romfour Romania
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Praga - Petroșani

Despre Praga - Petroșani

Cât costă o călătorie cu autocarul Praga - Petroșani?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Praga la Petroșani este cuprins între 257 și 402 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Praga către Petroșani?

De la Praga la Petroșani circulă 13 autobuze cu plecare din stațiile Pe autostrada spre Nurnberg, La adresa, Autogara Florencz peron 10, GARA CENTRALA, Gara.

Când pleacă autocarul din Praga către Petroșani?

Primul autobuz din Praga pleacă la 03:40, iar ultimul este la 22:30.

Când durează călătoria cu autocarul din Praga către Petroșani?

Călătoria Praga-Petroșani cu autocarul, durează între 9h și 17h26'.

Filtru