Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Predeal Sarari

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Predeal Sarari ➞ Vălenii de Munte

joi,
27 ian 2022
13 curse disponibile

05:15
20m
05:35
Chivaran
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT POIENILE

  1. 05:15
    Predeal Sarari Statie Predeal Sarari
  2. Microbuz: PH Predeal-Sarari - Valenii de Munte
  3. 05:35
    Valenii De Munte Statie Valenii De Munte
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Chivaran Com | Ultima actualizare: 01/2014
06:15
20m
06:35
Chivaran
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT POIENILE

  1. 06:15
    Predeal Sarari Statie Predeal Sarari
  2. Microbuz: PH Predeal-Sarari - Valenii de Munte
  3. 06:35
    Valenii De Munte Statie Valenii De Munte
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Chivaran Com | Ultima actualizare: 01/2014
08:00
20m
08:20
Chivaran
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT POIENILE

  1. 08:00
    Predeal Sarari Statie Predeal Sarari
  2. Microbuz: PH Predeal-Sarari - Valenii de Munte
  3. 08:20
    Valenii De Munte Statie Valenii De Munte
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Chivaran Com | Ultima actualizare: 01/2014
09:25
20m
09:45
Chivaran
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT POIENILE

  1. 09:25
    Predeal Sarari Statie Predeal Sarari
  2. Microbuz: PH Predeal-Sarari - Valenii de Munte
  3. 09:45
    Valenii De Munte Statie Valenii De Munte
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Chivaran Com | Ultima actualizare: 01/2014
10:30
20m
10:50
Chivaran
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT POIENILE

  1. 10:30
    Predeal Sarari Statie Predeal Sarari
  2. Microbuz: PH Predeal-Sarari - Valenii de Munte
  3. 10:50
    Valenii De Munte Statie Valenii De Munte
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Chivaran Com | Ultima actualizare: 01/2014
11:45
20m
12:05
Chivaran
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT POIENILE

  1. 11:45
    Predeal Sarari Statie Predeal Sarari
  2. Microbuz: PH Predeal-Sarari - Valenii de Munte
  3. 12:05
    Valenii De Munte Statie Valenii De Munte
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Chivaran Com | Ultima actualizare: 01/2014
12:50
20m
13:10
Chivaran
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT POIENILE

  1. 12:50
    Predeal Sarari Statie Predeal Sarari
  2. Microbuz: PH Predeal-Sarari - Valenii de Munte
  3. 13:10
    Valenii De Munte Statie Valenii De Munte
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Chivaran Com | Ultima actualizare: 01/2014
14:30
20m
14:50
Chivaran
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT POIENILE

  1. 14:30
    Predeal Sarari Statie Predeal Sarari
  2. Microbuz: PH Predeal-Sarari - Valenii de Munte
  3. 14:50
    Valenii De Munte Statie Valenii De Munte
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Chivaran Com | Ultima actualizare: 01/2014
15:50
20m
16:10
Chivaran
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT POIENILE

  1. 15:50
    Predeal Sarari Statie Predeal Sarari
  2. Microbuz: PH Predeal-Sarari - Valenii de Munte
  3. 16:10
    Valenii De Munte Statie Valenii De Munte
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Chivaran Com | Ultima actualizare: 01/2014
16:50
20m
17:10
Chivaran
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT POIENILE

  1. 16:50
    Predeal Sarari Statie Predeal Sarari
  2. Microbuz: PH Predeal-Sarari - Valenii de Munte
  3. 17:10
    Valenii De Munte Statie Valenii De Munte
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Chivaran Com | Ultima actualizare: 01/2014
17:50
20m
18:10
Chivaran
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT POIENILE

  1. 17:50
    Predeal Sarari Statie Predeal Sarari
  2. Microbuz: PH Predeal-Sarari - Valenii de Munte
  3. 18:10
    Valenii De Munte Statie Valenii De Munte
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Chivaran Com | Ultima actualizare: 01/2014
19:00
20m
19:20
Chivaran
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT POIENILE

  1. 19:00
    Predeal Sarari Statie Predeal Sarari
  2. Microbuz: PH Predeal-Sarari - Valenii de Munte
  3. 19:20
    Valenii De Munte Statie Valenii De Munte
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Chivaran Com | Ultima actualizare: 01/2014
19:40
20m
20:00
Chivaran
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT POIENILE

  1. 19:40
    Predeal Sarari Statie Predeal Sarari
  2. Microbuz: PH Predeal-Sarari - Valenii de Munte
  3. 20:00
    Valenii De Munte Statie Valenii De Munte
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Chivaran Com | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Predeal Sarari - Vălenii de Munte

De unde pleacă autocarul din Predeal Sarari către Vălenii de Munte?

De la Predeal Sarari la Vălenii de Munte circulă 13 autobuze cu plecare din stațiile Statie Predeal Sarari.

Când pleacă autocarul din Predeal Sarari către Vălenii de Munte?

Primul autobuz din Predeal Sarari pleacă la ora 05:15, iar ultimul pleacă la ora 19:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Predeal Sarari către Vălenii de Munte?

Călătoria cu autocarul de la Predeal Sarari la Vălenii de Munte, durează 20min.