Română

Autobuze Râmnicu Sărat → Amara

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
21:50
05:45
LMMJVSD
1h
21:00
06:45
Horica SRL
LMMJVSD
Informații
13:10
11:00
LMMJVSD
1h
23:10
12:00
Horica SRL
LMMJVSD
Informații
08:40
15:30
LMMJVSD
1h
21:50
16:30
Horica SRL
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Râmnicu Sărat - Amara

Despre Râmnicu Sărat - Amara

De unde pleacă autocarul din Râmnicu Sărat către Amara?

De la Râmnicu Sărat la Amara circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Valman Tur SRL.

Când pleacă autocarul din Râmnicu Sărat către Amara?

Primul autobuz din Râmnicu Sărat pleacă la 05:45, iar ultimul este la 15:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Râmnicu Sărat către Amara?

Călătoria cu autocarul de la Râmnicu Sărat la Amara, durează 1h.

Filtru