Filtrează rezultate

General

Plecare din Ramnicu Sarat

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Râmnicu Sărat ➞ București

miercuri,
5 aug 2020
19 curse disponibile

Bilete disponibile online

09:20 - 12:15
Patru Plus Trans
2h 55min
Vezi detalii
  1. 09:20
  2. Traseu: 7 Piatra Neamt - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:15
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Patru Plus Trans | Ultima actualizare: 06/2020
11:30 - 13:45
Compania RVG
2h 15min
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

Reduceri pentru elevi, studenti si pensionari: 50 LEI REZERVARI ONLINE : rezervari @ rvg . ro

  1. 11:30
    Ramnicu Sarat Statie Ramnicu Sarat
  2. Traseu: Botosani - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 13:45
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 06/2020
13:30 - 15:35
HERMES
2h 05min
Vezi detalii

- telefon pentru rezervări din Otopeni: +4-0742-518.416

  1. 13:30
  2. Traseu: Botoșani - Suceava - Fălticeni - București
    • Dotări:
  3. 15:35
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: HERMES | Ultima actualizare: 06/2020
01:00 - 04:21
Transport Mixt Dorohoi
3h 21min
-
Vezi detalii

Transport Mixt Dorohoi

Transport Mixt S.A. Dorohoi

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

  1. 01:00
    Ramnicu Sarat Statie Ramnicu Sarat
  2. Traseu: Darabani - Bucuresti
  3. 04:21
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 3h 21min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transport Mixt S.A. Dorohoi | Ultima actualizare: 02/2015
03:00 - 04:45
NICOTUR
1h 45min
-
Vezi detalii

Circula incepand cu 01.06.2020

  1. 03:00
    Ramnicu Sarat Statie Pod
  2. Traseu: Fălticeni - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 04:45
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Nico Tur SRL | Ultima actualizare: 06/2020
03:10 - 04:40
TASA Suceava
1h 30min
30lei
Vezi detalii

TASA Suceava

Transporturi Auto Suceava SA

Circula permanent, reducere 20 % bilete dus- întors, reducere 20 % bilete elevi si studenti, reducere 50 % bilete pentru pensionari, pe baza de cupon si carte de identitate; reducere 100 % bilete pentru handicapati, deportati , pe baza de legitim

  1. 03:10
  2. Traseu: Suceava - Bucuresti
  3. 04:40
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Transporturi Auto Suceava SA | Ultima actualizare: 04/2020
03:35 - 05:25
Flozampet
1h 50min
-
Vezi detalii

Numar statii 8

  1. 03:35
    Ramnicu Sarat La Ceas (Obelisc)
  2. Traseu: Targu Neamt - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 05:25
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 1h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Flozampet | Ultima actualizare: 09/2019
06:00 - 08:15
Infotrans SRL
2h 15min
34lei?
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

Plecare de la autogara Obor(denumita dupa prorietarul actual Filaret) Daca nivelul rezervarilor depaseste capacitatea unui microbuz se va folosi autocar

  1. 06:00
  2. Traseu: Ramnicu Sarat - Bucuresti (Autogara Obor)
    • Dotări:
  3. 08:15
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
34lei?
Sursa: Infotrans SRL | Ultima actualizare: 06/2018
09:33 - 12:04
Acomar
2h 31min
34lei?
Vezi detalii

Acomar

Acomar Impex 97 SRL
  1. 09:33
    Ramnicu Sarat Autogara Valman Tur SRL
  2. Traseu: Focsani - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 12:04
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
34lei?
Sursa: Acomar Impex 97 SRL | Ultima actualizare: 06/2016
10:30 - 12:45
Infotrans SRL
2h 15min
34lei?
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

Plecare de la autogara Obor(denumita dupa prorietarul actual Filaret) Daca nivelul rezervarilor depaseste capacitatea unui microbuz se va folosi autocar

  1. 10:30
  2. Traseu: Ramnicu Sarat - Bucuresti (Autogara Obor)
    • Dotări:
  3. 12:45
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
34lei?
Sursa: Infotrans SRL | Ultima actualizare: 06/2018
11:23 - 13:54
Acomar
2h 31min
34lei?
Vezi detalii

Acomar

Acomar Impex 97 SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

  1. 11:23
    Ramnicu Sarat Autogara Valman Tur SRL
  2. Traseu: Focsani - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 13:54
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
34lei?
Sursa: Acomar Impex 97 SRL | Ultima actualizare: 06/2016
12:18 - 14:49
Acomar
2h 31min
34lei?
Vezi detalii

Acomar

Acomar Impex 97 SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

  1. 12:18
    Ramnicu Sarat Autogara Valman Tur SRL
  2. Traseu: Focsani - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 14:49
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
34lei?
Sursa: Acomar Impex 97 SRL | Ultima actualizare: 06/2016
13:16 - 15:47
Acomar
2h 31min
34lei?
Vezi detalii

Acomar

Acomar Impex 97 SRL
  1. 13:16
    Ramnicu Sarat Autogara Valman Tur SRL
  2. Traseu: Focsani - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 15:47
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
34lei?
Sursa: Acomar Impex 97 SRL | Ultima actualizare: 06/2016
15:10 - 16:40
TASA Suceava
1h 30min
30lei
Vezi detalii

TASA Suceava

Transporturi Auto Suceava SA

Circula permanent, reducere 20 % bilete dus- întors, reducere 20 % bilete elevi si studenti, reducere 50 % bilete pentru pensionari, pe baza de cupon si carte de identitate; reducere 100 % bilete pentru handicapati, deportati , pe baza de legitim

  1. 15:10
  2. Traseu: Suceava - Bucuresti
  3. 16:40
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Transporturi Auto Suceava SA | Ultima actualizare: 04/2020
15:15 - 17:30
Infotrans SRL
2h 15min
34lei?
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

Plecare de la autogara Obor(denumita dupa prorietarul actual Filaret) Daca nivelul rezervarilor depaseste capacitatea unui microbuz se va folosi autocar

  1. 15:15
  2. Traseu: Ramnicu Sarat - Bucuresti (Autogara Obor)
    • Dotări:
  3. 17:30
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
34lei?
Sursa: Infotrans SRL | Ultima actualizare: 06/2018
17:10 - 18:40
TASA Suceava
1h 30min
30lei
Vezi detalii

TASA Suceava

Transporturi Auto Suceava SA

Circula permanent, reducere 20 % bilete dus- întors, reducere 20 % bilete elevi si studenti, reducere 50 % bilete pentru pensionari, pe baza de cupon si carte de identitate; reducere 100 % bilete pentru handicapati, deportati , pe baza de legitim

  1. 17:10
  2. Traseu: Suceava - Bucuresti
  3. 18:40
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Transporturi Auto Suceava SA | Ultima actualizare: 04/2020
17:18 - 19:49
Acomar
2h 31min
34lei?
Vezi detalii

Acomar

Acomar Impex 97 SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

  1. 17:18
    Ramnicu Sarat Autogara Valman Tur SRL
  2. Traseu: Focsani - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 19:49
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
34lei?
Sursa: Acomar Impex 97 SRL | Ultima actualizare: 06/2016
19:08 - 21:39
Acomar
2h 31min
34lei?
Vezi detalii

Acomar

Acomar Impex 97 SRL
  1. 19:08
    Ramnicu Sarat Autogara Valman Tur SRL
  2. Traseu: Focsani - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 21:39
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
34lei?
Sursa: Acomar Impex 97 SRL | Ultima actualizare: 06/2016
20:03 - 22:34
Acomar
2h 31min
34lei?
Vezi detalii

Acomar

Acomar Impex 97 SRL

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

  1. 20:03
    Ramnicu Sarat Autogara Valman Tur SRL
  2. Traseu: Focsani - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 22:34
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 2h 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
34lei?
Sursa: Acomar Impex 97 SRL | Ultima actualizare: 06/2016

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Râmnicu Sărat - București

Care este prețul călătoriei cu autocarul Râmnicu Sărat - București?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Râmnicu Sărat la București este cuprins între 30 și 35 RON.

De unde pleacă autocarul din Râmnicu Sărat către București?

De la Râmnicu Sărat la București circulă 22 autobuze cu plecare din stațiile Autogara TUC - Transport urban de calatori SA, Statie Ramnicu Sarat, Autogara Valman Tur SRL, La Ceas (Obelisc), Parcare Restaurant Turist, Hotel Poienita, Statie Pod.

Când pleacă autocarul din Râmnicu Sărat către București?

Primul autobuz din Râmnicu Sărat pleacă la ora 01:00, iar ultimul pleacă la ora 20:03.

Cât durează călătoria cu autocarul din Râmnicu Sărat către București?

Călătoria Râmnicu Sărat-București cu autocarul, durează între 1h 30min și 3h 21min.