Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Ramnicu Sarat

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Râmnicu Sărat ➞ Moșești

marţi,
28 iun 2022
4 curse disponibile

08:30
1h 10m
09:40
Ela Trans SRL
-
Vezi detalii

via Robeasca

Informaţii neactualizate de 8 ani 0 comentarii

  1. 08:30
  2. Microbuz: BZ RAMNICU SARAT AUTOGARA TUC - Mosesti
  3. 09:40
    Mosesti Statie Mosesti
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Ela Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
12:00
1h 10m
13:10
Ela Trans SRL
-
Vezi detalii

via Robeasca

Informaţii neactualizate de 8 ani 0 comentarii

  1. 12:00
  2. Microbuz: BZ RAMNICU SARAT AUTOGARA TUC - Mosesti
  3. 13:10
    Mosesti Statie Mosesti
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Ela Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
14:40
1h 10m
15:50
Ela Trans SRL
-
Vezi detalii

via Robeasca

Informaţii neactualizate de 8 ani 0 comentarii

  1. 14:40
  2. Microbuz: BZ RAMNICU SARAT AUTOGARA TUC - Mosesti
  3. 15:50
    Mosesti Statie Mosesti
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Ela Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
20:10
1h 10m
21:20
Ela Trans SRL
-
Vezi detalii

via Robeasca

Informaţii neactualizate de 8 ani 0 comentarii

  1. 20:10
  2. Microbuz: BZ RAMNICU SARAT AUTOGARA TUC - Mosesti
  3. 21:20
    Mosesti Statie Mosesti
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Ela Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Râmnicu Sărat - Moșești

Despre Râmnicu Sărat - Moșești

De unde pleacă autocarul din Râmnicu Sărat către Moșești?

De la Râmnicu Sărat la Moșești circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara TUC - Transport urban de calatori SA.

Când pleacă autocarul din Râmnicu Sărat către Moșești?

Primul autobuz din Râmnicu Sărat pleacă la ora 08:30, iar ultimul pleacă la ora 20:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Râmnicu Sărat către Moșești?

Călătoria cu autocarul de la Râmnicu Sărat la Moșești, durează 1h 10min.