Filtrează rezultate

General

Plecare din Ramnicu Valcea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Râmnicu Vâlcea ➞ Drăgășani

sâmbătă,
4 iul 2020
38 curse disponibile

05:45 - 07:05
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 05:45
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 07:05
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
06:10 - 07:30
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 06:10
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 07:30
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
06:30 - 07:50
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via BABENI

  1. 06:30
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
  3. 07:50
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
07:00 - 08:20
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 07:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 08:20
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
07:30 - 08:34
DACOS
1h 04min
-
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

Numar statii 10

  1. 07:30
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Timisoara
  3. 08:34
    Dragasani Cromtrans
Durată: 1h 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 04/2018
07:40 - 09:00
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via BABENI

  1. 07:40
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
  3. 09:00
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
08:00 - 09:20
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 08:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 09:20
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
08:15 - 09:35
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via BABENI

  1. 08:15
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
  3. 09:35
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
08:30 - 09:50
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 08:30
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 09:50
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
08:45 - 10:05
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via BABENI

  1. 08:45
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
  3. 10:05
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
09:00 - 10:20
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 09:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 10:20
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
09:15 - 10:35
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via BABENI

  1. 09:15
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
  3. 10:35
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
09:30 - 10:50
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 09:30
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 10:50
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
09:45 - 11:05
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via BABENI

  1. 09:45
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
  3. 11:05
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
10:00 - 12:08
Auto Narci
2h 08min
-
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

via GALICEA

  1. 10:00
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. IMEX TRADING COMPANY
  3. 12:08
Durată: 2h 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Auto Narci | Ultima actualizare: 01/2014
10:00 - 11:20
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 10:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 11:20
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
10:20 - 11:40
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via BABENI

  1. 10:20
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
  3. 11:40
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
10:43 - 12:00
Matdan Transport
1h 17min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 10:43
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 12:00
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 17min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
11:00 - 12:20
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 11:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 12:20
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
11:20 - 12:40
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via BABENI

  1. 11:20
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
  3. 12:40
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
11:40 - 13:00
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 11:40
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 13:00
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
12:00 - 13:20
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 12:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 13:20
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
12:20 - 13:40
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via BABENI

  1. 12:20
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
  3. 13:40
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
12:40 - 14:00
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 12:40
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 14:00
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
12:49 - 13:47
Romtimex SRL
58min
15lei
Vezi detalii

Rezervari intre orele 07:00 si 20:00, 0730.223.590 / 0752.991.269 / 0764.487.721

  1. 12:49
  2. Traseu: Cluj Napoca - Slatina
    • Dotări:
  3. 13:47
    Dragasani Parcare Penny
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei
Sursa: Romtimex SRL | Ultima actualizare: 03/2020
13:00 - 14:20
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 13:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 14:20
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
13:20 - 14:40
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via BABENI

  1. 13:20
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
  3. 14:40
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
13:40 - 15:00
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 13:40
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 15:00
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
14:00 - 15:20
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 14:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 15:20
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
14:20 - 15:40
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via BABENI

  1. 14:20
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
  3. 15:40
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
14:40 - 16:00
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 14:40
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 16:00
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
15:00 - 16:20
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 15:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 16:20
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
15:20 - 16:40
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via BABENI

  1. 15:20
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
  3. 16:40
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
15:30 - 16:30
Balint Trans
1h 00min
Vezi detalii

Via:Tarnaveni,Medias,Sibiu,Calimanesti,Rm.Valcea,Dragasani, Ganeasa(legatura pt Slatina),Bals 0265.999 Tarif Normal (Luni - Vineri ora 8 - 20)

  1. 15:30
  2. Traseu: Targu Mures - Sibiu - Craiova
    • Dotări:
  3. 16:30
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
15:40 - 17:00
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 15:40
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 17:00
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
16:00 - 18:08
Auto Narci
2h 08min
-
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

via GALICEA

  1. 16:00
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. IMEX TRADING COMPANY
  3. 18:08
Durată: 2h 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Auto Narci | Ultima actualizare: 01/2014
16:00 - 17:20
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 16:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 17:20
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
16:20 - 17:40
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via BABENI

  1. 16:20
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
  3. 17:40
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
16:30 - 18:50
Dikel Tour
2h 20min
-
Vezi detalii

via GLAVILE

  1. 16:30
    Ramnicu Valcea Statie Ramnicu Valcea
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. ANTARES TRANSPORT - DRAGASANI AT. IMPEX TRADING COMPANY SRL
  3. 18:50
Durată: 2h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dikel Tour | Ultima actualizare: 01/2014
16:40 - 18:00
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 16:40
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 18:00
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
17:00 - 18:20
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 17:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 18:20
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
17:20 - 18:40
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via BABENI

  1. 17:20
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
  3. 18:40
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
17:40 - 19:00
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 17:40
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 19:00
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
18:00 - 19:20
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 18:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 19:20
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
18:20 - 19:40
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via BABENI

  1. 18:20
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
  3. 19:40
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
18:40 - 20:00
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 18:40
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 20:00
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
19:00 - 20:04
DACOS
1h 04min
-
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

Numar statii 5

  1. 19:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Craiova
  3. 20:04
    Dragasani Cromtrans
Durată: 1h 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
19:00 - 20:20
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 19:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 20:20
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
19:20 - 20:40
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via BABENI

  1. 19:20
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
  3. 20:40
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
19:40 - 21:00
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 19:40
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 21:00
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
20:00 - 21:20
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 20:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 21:20
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
20:30 - 21:50
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 20:30
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 21:50
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
21:00 - 22:20
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 21:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 22:20
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018
22:00 - 23:20
Matdan Transport
1h 20min
13lei?
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

via BABENI

  1. 22:00
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
  2. Traseu: VL RAMNICU VALCEA AT. LEX IMPOL - DRAGASANI AT. CRISTI CRINA CAMELIA
    • Dotări:
  3. 23:20
    Dragasani Autogara CCC
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2018

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Râmnicu Vâlcea - Drăgășani

Care este prețul călătoriei cu autocarul Râmnicu Vâlcea - Drăgășani?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Râmnicu Vâlcea la Drăgășani este cuprins între 13 și 18 RON.

De unde pleacă autocarul din Râmnicu Vâlcea către Drăgășani?

De la Râmnicu Vâlcea la Drăgășani circulă 54 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Dacos, Autogara Ferdinand (Lex-Im-Pol SRL), Statie Ramnicu Valcea, Autogara Antares Transport (1 Mai).

Când pleacă autocarul din Râmnicu Vâlcea către Drăgășani?

Primul autobuz din Râmnicu Vâlcea pleacă la ora 05:45, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Râmnicu Vâlcea către Drăgășani?

Călătoria Râmnicu Vâlcea-Drăgășani cu autocarul, durează între 58min și 2h 20min.