Filtrează rezultate

General

Plecare din Rasa

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Rasa ➞ Călărași

sâmbătă,
8 aug 2020
6 curse disponibile

09:20 - 09:45
C&I Grup
25min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 09:20
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 09:45
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
12:37 - 13:00
C&I Grup
23min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 12:37
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 12:56
  4. 13:00
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
14:37 - 15:00
C&I Grup
23min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 14:37
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 14:56
  4. 15:00
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
17:45 - 18:10
C&I Grup
25min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 17:45
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 18:06
  4. 18:10
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
20:22 - 20:45
C&I Grup
23min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 20:22
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:42
  4. 20:45
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
22:07 - 22:30
C&I Grup
23min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 22:07
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 22:26
  4. 22:30
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Rasa - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Rasa - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Rasa la Călărași este de 6 RON.

De unde pleacă autocarul din Rasa către Călărași?

De la Rasa la Călărași circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Statie Rasa.

Când pleacă autocarul din Rasa către Călărași?

Primul autobuz din Rasa pleacă la ora 09:20, iar ultimul pleacă la ora 22:07.

Cât durează călătoria cu autocarul din Rasa către Călărași?

Călătoria Rasa-Călărași cu autocarul, durează între 19min și 25min.