Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Râşnov ➞ Șirnea

duminică,
14 aug 2022
3 curse disponibile

07:19
48m
08:07
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani. Se zice că circulă (7 comentarii)

  1. 07:19
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Autocar: 9 Brasov - Pitesti
  3. 08:07
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
08:45
36m
09:21
Transmontana
8lei
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA
  1. 08:45
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Microbuz: RETUR Horezu - Brasov
    • Dotări:
  3. 09:21
Durată: 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 07/2022
10:24
48m
11:12
Antares Transport
-
Vezi detalii
  1. 10:24
    Rasnov Statie Rasnov

  2. 2BV
    Autocar: 2BV Brasov - Rasnov - Bran - Moeciu De Sus - Campulung - Curtea De Arges - Ramnicu-valcea
    • Dotări:
  3. 11:12
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 08/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Râşnov - Șirnea

Despre Râşnov - Șirnea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Râşnov - Șirnea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Râşnov la Șirnea este de 8 RON.

De unde pleacă autocarul din Râşnov către Șirnea?

De la Râşnov la Șirnea circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Rasnov.

Când pleacă autocarul din Râşnov către Șirnea?

Primul autobuz din Râşnov pleacă la ora 07:19, iar ultimul pleacă la ora 10:24.

Cât durează călătoria cu autocarul din Râşnov către Șirnea?

Călătoria Râşnov-Șirnea cu autocarul, durează între 36min și 48min.