Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Microbuze Revărsarea ➞ I.C. Bratianu

sâmbătă,
10 iun 2023
9 curse

06:34
50m
07:24
Kirvad Tour
24lei
Vezi detalii

Kirvad Tour

SC Kirvad Tour SRL

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)

  1. 06:34
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 07:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
24lei
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2023
07:34
50m
08:24
Kirvad Tour
24lei
Vezi detalii

Kirvad Tour

SC Kirvad Tour SRL

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)

  1. 07:34
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 08:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
24lei
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2023
08:34
50m
09:24
Kirvad Tour
24lei
Vezi detalii

Kirvad Tour

SC Kirvad Tour SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)

  1. 08:34
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 09:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
24lei
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2023
09:34
50m
10:24
Kirvad Tour
24lei
Vezi detalii

Kirvad Tour

SC Kirvad Tour SRL

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)

  1. 09:34
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 10:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
24lei
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2023
12:04
50m
12:54
Kirvad Tour
24lei
Vezi detalii

Kirvad Tour

SC Kirvad Tour SRL

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)

  1. 12:04
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 12:54
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
24lei
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2023
13:34
50m
14:24
Kirvad Tour
24lei
Vezi detalii

Kirvad Tour

SC Kirvad Tour SRL

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)

  1. 13:34
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 14:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
24lei
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2023
14:34
50m
15:24
Kirvad Tour
24lei
Vezi detalii

Kirvad Tour

SC Kirvad Tour SRL

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)

  1. 14:34
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 15:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
24lei
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2023
16:34
50m
17:24
Kirvad Tour
24lei
Vezi detalii

Kirvad Tour

SC Kirvad Tour SRL

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)

  1. 16:34
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 17:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
24lei
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2023
18:34
50m
19:24
Kirvad Tour
24lei
Vezi detalii

Kirvad Tour

SC Kirvad Tour SRL

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)

  1. 18:34
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 19:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
24lei
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2023
19:34
50m
20:24
Kirvad Tour
24lei
Vezi detalii

Kirvad Tour

SC Kirvad Tour SRL

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)

  1. 19:34
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 20:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
24lei
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2023
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Întrebări frecvente despre autocarele Revărsarea - I.C. Bratianu

  • Cât costă biletul de autocarul Revărsarea - I.C. Bratianu?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Revărsarea la I.C. Bratianu este de 24 RON.

  • De unde pleacă autocarul din Revărsarea către I.C. Bratianu?

    De la Revărsarea la I.C. Bratianu circulă 9 autobuze cu plecare din stațiile statie stabilita de transportator.

  • Unde oprește în I.C. Bratianu autocarul care vine din Revărsarea?

    Autobuzele din Revărsarea ajung în I.C. Bratianu în stațiile Statie I.C. Bratianu.

  • Când pleacă autocarul din Revărsarea către I.C. Bratianu?

    Primul autobuz din Revărsarea pleacă la ora 06:34, iar ultimul pleacă la ora 19:34.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Revărsarea către I.C. Bratianu?

    Călătoria cu autocarul de la Revărsarea la I.C. Bratianu, durează 50min.