Română

Curse Roman - Botosani

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la
Roman
la
Botosani
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
10:2
00:30
LMMJVSD
2h
16:9 02:30 Compania RVG
LMMJVSD
40lei
Cumpără bilet
Informații
13:2
03:15
LMMJVSD
2h15'
14:39 05:30 Compania RVG
LMMJVSD
40lei
Cumpără bilet
Informații
9:1
12:45
LMMJVSD
2h25'
19:3 15:10 HERMES
LMMJVSD
35lei
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
12:5
00:30
LMMJVSD
2h15'
21:8 02:45 Pristyl
LMMJVSD
35lei
Rezervă acum
Informații
11:36
01:05
LMMJVSD
2h25'
18:39 03:30 TRANS DOR
LMMJVSD
40lei
Informații
11:41
02:40
LMMJVSD
2h05'
15:51 04:45 Apetrans
LMMJVSD
40lei
Informații
12:40
03:00
LMMJVSD
2h
14:39 05:00 LYK
LMMJVSD
40lei
Informații
9:29
03:30
LMMJVSD
2h
18:11 05:30 Apetrans
LMMJVSD
40lei
Informații
9:36
14:30
LMMJVSD
2h15'
22:20 16:45 Pristyl
LMMJVSD
35lei
Rezervă acum
Informații
9:6
16:30
LMMJVSD
2h
16:53 18:30 LYK
LMMJVSD
40lei
Informații
* Acestea sunt prețuri variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru