Filtrează rezultate

General

Plecare din Roman

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Roman ➞

joi,
13 aug 2020
27 curse disponibile

Bilete disponibile online

10:00 - 10:10
HERMES
10min
Vezi detalii

- telefon pentru rezervări din Otopeni: +4-0742-518.416

  1. 10:00
    Roman Autogara DLS
  2. Traseu: Botoșani - Suceava - Fălticeni - București
    • Dotări:
  3. 10:10
    Horia Statie Horia
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: HERMES | Ultima actualizare: 06/2020
05:00 - 05:05
Fidelis Com SRL
05min
2lei
Vezi detalii

via Icusesti

  1. 05:00
  2. 05:01
  3. Traseu: NT Roman - Batranesti
    • Dotări:
  4. 05:05
    Horia Statie Horia
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
05:30 - 05:36
Fidelis Com SRL
06min
2lei
Vezi detalii
  1. 05:30
  2. 05:35
  3. Traseu: Roman - Basta
    • Dotări:
  4. 05:43
  5. 05:36
    Horia Statie Horia
Durată: 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
06:25 - 06:32
Pristyl
07min
1,5lei?
Vezi detalii
  1. 06:25
  2. 06:30
  3. Traseu: Roman - Bargaoani - Tupilati - Targu Neamt
  4. 06:32
    Horia Statie Horia
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
1,5lei?
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 01/2018
06:30 - 06:36
Fidelis Com SRL
06min
2lei
Vezi detalii
  1. 06:30
  2. 06:35
  3. Traseu: Roman - Basta
    • Dotări:
  4. 06:43
  5. 06:36
    Horia Statie Horia
Durată: 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
06:31 - 06:35
Fidelis Com SRL
04min
2lei
Vezi detalii

via Balusesti

  1. 06:31
  2. Traseu: NT Roman - Mesteacan
    • Dotări:
  3. 06:35
    Horia Statie Horia
Durată: 04min
Zile de circulație:
LMMJVSD
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
06:50 - 06:55
Fidelis Com SRL
05min
2lei
Vezi detalii

via Icusesti

  1. 06:50
  2. 06:51
  3. Traseu: NT Roman - Batranesti
    • Dotări:
  4. 06:55
    Horia Statie Horia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
07:30 - 07:36
Fidelis Com SRL
06min
2lei
Vezi detalii
  1. 07:30
  2. 07:35
  3. Traseu: Roman - Basta
    • Dotări:
  4. 07:43
  5. 07:36
    Horia Statie Horia
Durată: 06min
Zile de circulație:
LMMJVSD
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
09:10 - 09:15
Fidelis Com SRL
05min
2lei
Vezi detalii

via Icusesti

  1. 09:10
  2. 09:11
  3. Traseu: NT Roman - Batranesti
    • Dotări:
  4. 09:15
    Horia Statie Horia
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
09:23 - 09:27
Intersaam
04min
-
Vezi detalii

Intersaam

Intersaam SRL

circula cu microbuz 16 locuri

  1. 09:23
    Roman Autogara DLS
  2. Traseu: Iasi - Piatra Neamt
  3. 09:27
    Horia Statie Horia
Durată: 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intersaam SRL | Ultima actualizare: 02/2015
09:46 - 09:50
Fidelis Com SRL
04min
2lei
Vezi detalii

via Balusesti

  1. 09:46
  2. Traseu: NT Roman - Mesteacan
    • Dotări:
  3. 09:50
    Horia Statie Horia
Durată: 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
10:10 - 10:17
Pristyl
07min
1,5lei?
Vezi detalii
  1. 10:10
  2. 10:15
  3. Traseu: Roman - Bargaoani - Tupilati - Targu Neamt
  4. 10:17
    Horia Statie Horia
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
1,5lei?
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 01/2018
11:10 - 11:15
Fidelis Com SRL
05min
2lei
Vezi detalii

via Icusesti

  1. 11:10
  2. 11:11
  3. Traseu: NT Roman - Batranesti
    • Dotări:
  4. 11:15
    Horia Statie Horia
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
12:10 - 12:16
Fidelis Com SRL
06min
2lei
Vezi detalii
  1. 12:10
  2. 12:15
  3. Traseu: Roman - Basta
    • Dotări:
  4. 12:23
  5. 12:16
    Horia Statie Horia
Durată: 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
12:31 - 12:35
Fidelis Com SRL
04min
2lei
Vezi detalii

via Balusesti

  1. 12:31
  2. Traseu: NT Roman - Mesteacan
    • Dotări:
  3. 12:35
    Horia Statie Horia
Durată: 04min
Zile de circulație:
LMMJVSD
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
13:10 - 13:15
Fidelis Com SRL
05min
2lei
Vezi detalii

via Icusesti

  1. 13:10
  2. 13:11
  3. Traseu: NT Roman - Batranesti
    • Dotări:
  4. 13:15
    Horia Statie Horia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
13:10 - 13:16
Fidelis Com SRL
06min
2lei
Vezi detalii
  1. 13:10
  2. 13:15
  3. Traseu: Roman - Basta
    • Dotări:
  4. 13:23
  5. 13:16
    Horia Statie Horia
Durată: 06min
Zile de circulație:
LMMJVSD
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
14:00 - 14:07
Pristyl
07min
1,5lei?
Vezi detalii
  1. 14:00
  2. 14:05
  3. Traseu: Roman - Bargaoani - Tupilati - Targu Neamt
  4. 14:07
    Horia Statie Horia
Durată: 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
1,5lei?
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 01/2018
14:10 - 14:16
Fidelis Com SRL
06min
2lei
Vezi detalii
  1. 14:10
  2. 14:15
  3. Traseu: Roman - Basta
    • Dotări:
  4. 14:23
  5. 14:16
    Horia Statie Horia
Durată: 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
14:16 - 14:20
Fidelis Com SRL
04min
2lei
Vezi detalii

via Balusesti

  1. 14:16
  2. Traseu: NT Roman - Mesteacan
    • Dotări:
  3. 14:20
    Horia Statie Horia
Durată: 04min
Zile de circulație:
LMMJVSD
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
14:40 - 14:45
Edimpe Auto
05min
-
Vezi detalii

Microbuz 19 locuri sau Autobuz Isuzu 27 locuri

  1. 14:40
    Roman Autogara DLS
  2. Traseu: Piatra Neamt - Vaslui
    • Dotări:
  3. 14:45
    Horia Statie Horia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Edimpe Auto SRL | Ultima actualizare: 02/2020
15:45 - 15:50
Fidelis Com SRL
05min
2lei
Vezi detalii

via Icusesti

  1. 15:45
  2. 15:46
  3. Traseu: NT Roman - Batranesti
    • Dotări:
  4. 15:50
    Horia Statie Horia
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
15:50 - 15:56
Fidelis Com SRL
06min
2lei
Vezi detalii
  1. 15:50
  2. 15:55
  3. Traseu: Roman - Basta
    • Dotări:
  4. 16:03
  5. 15:56
    Horia Statie Horia
Durată: 06min
Zile de circulație:
LMMJVSD
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
16:06 - 16:10
Fidelis Com SRL
04min
2lei
Vezi detalii

via Balusesti

  1. 16:06
  2. Traseu: NT Roman - Mesteacan
    • Dotări:
  3. 16:10
    Horia Statie Horia
Durată: 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
17:00 - 17:13
Fidelis Com SRL
13min
2lei
Vezi detalii
  1. 17:00
  2. 17:05
  3. Traseu: Roman - Basta
    • Dotări:
  4. 17:06
  5. 17:13
Durată: 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020
17:10 - 17:16
MYC
06min
-
Vezi detalii
  1. 17:10
    Roman Autogara DLS
  2. Traseu: Piatra Neamt - Vaslui
    • Dotări:
  3. 17:16
    Horia Statie Horia
Durată: 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 11/2015
18:16 - 18:20
Fidelis Com SRL
04min
2lei
Vezi detalii

via Balusesti

  1. 18:16
  2. Traseu: NT Roman - Mesteacan
    • Dotări:
  3. 18:20
    Horia Statie Horia
Durată: 04min
Zile de circulație:
LMMJVSD
2lei
Sursa: Fidelis Com SRL | Ultima actualizare: 07/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Roman -

Care este prețul călătoriei cu autocarul Roman - ?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Roman la este cuprins între 1 și 2 RON.

De unde pleacă autocarul din Roman către ?

De la Roman la circulă 61 autobuze cu plecare din stațiile Autogara DLS, Statie 1 Mai, Autogara Pristyl, Statie Kaufland, Autogara Pristyl - Ogoarelor.

Când pleacă autocarul din Roman către ?

Primul autobuz din Roman pleacă la ora 05:00, iar ultimul pleacă la ora 18:16.

Cât durează călătoria cu autocarul din Roman către ?

Călătoria Roman- cu autocarul, durează între 01min și 13min.