Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Roman ➞ Mărășești

sâmbătă,
1 oct 2022
5 curse disponibile

Bilete disponibile online

10:00
2h 30m
12:30
Hermes
Vezi detalii

- telefon pentru rezervări din Otopeni: +4-0742-518.416. Prețul este valabil doar pentru plata online!

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 10:00
    Roman Autogara DLS
  2. Autocar: Botoșani - Suceava - Fălticeni - București
    • Dotări:
  3. 12:30
    Mărășești Mausoleul Eroilor
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Hermes SRL | Ultima actualizare: 08/2022
10:00
2h 30m
12:30
Hermes
Vezi detalii

- telefon pentru rezervări din Otopeni: +4-0742-518.416. Prețul este valabil doar pentru plata online!

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 10:00
    Roman Autogara DLS
  2. Autocar: Botoșani - Suceava - Fălticeni - București
    • Dotări:
  3. 12:30
    Mărășești Mausoleul Eroilor
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Hermes SRL | Ultima actualizare: 08/2022
09:00
2h 10m
11:10
Pristyl
Vezi detalii

circula tot timpul anului

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 09:00
  2. Autocar: Dorohoi - Constanta
  3. 11:10
    Mărășești Mausoleul Eroilor
Durată: 2h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 07/2022
10:55
2h 51m
13:46
TASA Suceava
35lei
Vezi detalii

TASA Suceava

Transporturi Auto Suceava SA

Circula permanent, reducere 20 % bilete dus- întors, reducere 20 % bilete elevi si studenti, reducere 50 % bilete pentru pensionari, pe baza de cupon si carte de identitate; reducere 100 % bilete pentru handicapati, deportati , pe baza de legitim

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 10:55
    Roman Autogara DLS
  2. Autocar: Suceava - Bucuresti
  3. 13:46
    Mărășești Sub pod
Durată: 2h 51min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: Transporturi Auto Suceava SA | Ultima actualizare: 08/2022
12:55
2h 51m
15:46
TASA Suceava
35lei
Vezi detalii

TASA Suceava

Transporturi Auto Suceava SA

Circulă începând cu 01.01.2023 .
masina defecta

Circula permanent, reducere 20 % bilete dus- întors, reducere 20 % bilete elevi si studenti, reducere 50 % bilete pentru pensionari, pe baza de cupon si carte de identitate; reducere 100 % bilete pentru handicapati, deportati , pe baza de legitim

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 12:55
    Roman Autogara DLS
  2. Autocar: Suceava - Bucuresti
  3. 15:46
    Mărășești Sub pod
Durată: 2h 51min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: Transporturi Auto Suceava SA | Ultima actualizare: 08/2022
21:15
2h 25m
23:40
Pristyl
Vezi detalii

circula tot timpul anului

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 21:15
  2. Autocar: Dorohoi - Constanta
  3. 23:40
    Mărășești Mausoleul Eroilor
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 07/2022
22:45
2h 00m
00:45
Trans Dor
-
Vezi detalii

Trans Dor

S.C. Lorion S.R.L.

Circulă doar marți, joi și duminică

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto. Pentru zilele pare 0748033406, pentru zilele impare 0748033407

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 22:45
  2. Autocar: Botosani - Bacau - Braila - Constanta
  3. 00:45 +1 zi
    Mărășești Mausoleul Eroilor
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: S.C. Lorion S.R.L. | Ultima actualizare: 09/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Roman - Mărășești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Roman - Mărășești?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Roman la Mărășești este cuprins între 35 și 55 RON.

De unde pleacă autocarul din Roman către Mărășești?

De la Roman la Mărășești circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Pristyl - Ogoarelor, Autogara DLS, Gara CFR Roman.

Când pleacă autocarul din Roman către Mărășești?

Primul autobuz din Roman pleacă la ora 09:00, iar ultimul pleacă la ora 22:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Roman către Mărășești?

Călătoria Roman-Mărășești cu autocarul, durează între 2h 00min și 2h 51min.