Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autocare Roman, Romania ➞ Ungheni, Rep. Moldova

marţi,
7 feb 2023
0 curse disponibile

Bilete disponibile online

16:30
2h 56m
19:26
SVS.MD
90lei
Vezi detalii

SVS.MD

Sarvalteh Auto SRL

Circulă doar luni, miercuri și vineri

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 16:30
  2. Autobuz: RETUR Chisinau - Brashov
  3. 19:26
Durată: 2h 56min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Sarvalteh Auto SRL | Ultima actualizare: 12/2022
00:40
3h 38m
04:18
LibertBus.md
65lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă

se circula joi din Balti,vineri din Brasov Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele:+37369184111

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 00:40
  2. Autocar: BRASOV - BALTI
  3. 04:18
Durată: 3h 38min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Libert Tour Trans SRL | Ultima actualizare: 12/2022
15:10
3h 20m
18:30
LibertBus.md
65lei
Vezi detalii

Circulă doar luni

se circula duminica din Balti ,si luni din Cluj Napoca

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 15:10
  2. Autocar: RETUR CLUJ NAPOCA-BALTI
  3. 18:30
Durată: 3h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Libert Tour Trans SRL | Ultima actualizare: 02/2023

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Roman - Ungheni

Despre Roman - Ungheni

Care este prețul călătoriei cu autocarul Roman - Ungheni?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Roman la Ungheni este cuprins între 65 și 90 RON.

De unde pleacă autocarul din Roman către Ungheni?

De la Roman la Ungheni circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile AUTOGARA MIHAI VITEAZU NR.1, Autogara Ulderic Iosif SRL.

Când pleacă autocarul din Roman către Ungheni?

Primul autobuz din Roman pleacă la ora 00:40, iar ultimul pleacă la ora 16:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Roman către Ungheni?

Călătoria Roman-Ungheni cu autocarul, durează între 2h 56min și 3h 38min.