Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Rubla

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Rubla ➞ Ghergheasa

miercuri,
29 iun 2022
4 curse disponibile

05:47
23m
06:10
Rimnic Trans
4lei?
Vezi detalii

SUNT 3 CURSE ZILNICE

Informaţii neactualizate de 10 ani 0 comentarii

  1. 05:47
    Rubla Statie Rubla
  2. Microbuz: Ramnicu Sarat - Ghergheasa
  3. 06:10
    Ghergheasa Statie Ghergheasa
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
4lei?
Sursa: Rimnic Trans | Ultima actualizare: 09/2012
07:47
23m
08:10
Rimnic Trans
4lei?
Vezi detalii

SUNT 3 CURSE ZILNICE

Informaţii neactualizate de 10 ani 0 comentarii

  1. 07:47
    Rubla Statie Rubla
  2. Microbuz: Ramnicu Sarat - Ghergheasa
  3. 08:10
    Ghergheasa Statie Ghergheasa
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
4lei?
Sursa: Rimnic Trans | Ultima actualizare: 09/2012
13:02
23m
13:25
Rimnic Trans
4lei?
Vezi detalii

SUNT 3 CURSE ZILNICE

Informaţii neactualizate de 10 ani 0 comentarii

  1. 13:02
    Rubla Statie Rubla
  2. Microbuz: Ramnicu Sarat - Ghergheasa
  3. 13:25
    Ghergheasa Statie Ghergheasa
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
4lei?
Sursa: Rimnic Trans | Ultima actualizare: 09/2012
16:47
23m
17:10
Rimnic Trans
4lei?
Vezi detalii

SUNT 3 CURSE ZILNICE

Informaţii neactualizate de 10 ani 0 comentarii

  1. 16:47
    Rubla Statie Rubla
  2. Microbuz: Ramnicu Sarat - Ghergheasa
  3. 17:10
    Ghergheasa Statie Ghergheasa
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
4lei?
Sursa: Rimnic Trans | Ultima actualizare: 09/2012

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Rubla - Ghergheasa

Despre Rubla - Ghergheasa

Care este prețul călătoriei cu autocarul Rubla - Ghergheasa?

Prețul unei călători cu autocarul de la Rubla la Ghergheasa este de 4 RON.

De unde pleacă autocarul din Rubla către Ghergheasa?

De la Rubla la Ghergheasa circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Rubla.

Când pleacă autocarul din Rubla către Ghergheasa?

Primul autobuz din Rubla pleacă la ora 05:47, iar ultimul pleacă la ora 16:47.

Cât durează călătoria cu autocarul din Rubla către Ghergheasa?

Călătoria cu autocarul de la Rubla la Ghergheasa, durează 23min.