Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Ruse

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Ruse, Bulgaria ➞ Cluj Napoca, Romania

miercuri,
29 iun 2022
0 curse disponibile

Bilete disponibile online

02:00
12h 00m
14:00
Unibus
90
Vezi detalii

Nu mai circulă din 01.01.1900.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 02:00

  2. P6,7
    Autocar: P6,7 Varna-Cesena-Napoli
  3. 14:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 12h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Union Ivkoni | Ultima actualizare: 06/2022
02:00
12h 00m
14:00
Unibus
90
Vezi detalii

Circulă doar joi

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 02:00

  2. P3
    Autocar: P3 Varna-Florenta-Napoli
  3. 14:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 12h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Union Ivkoni | Ultima actualizare: 05/2022
05:00
12h 00m
17:00
Unibus
90
Vezi detalii

Nu mai circulă din 01.01.1900.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 05:00

  2. P6,7
    Autocar: P6,7 Varna-Cesena-Napoli
  3. 17:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 12h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Union Ivkoni | Ultima actualizare: 06/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Ruse - Cluj Napoca

Despre Ruse - Cluj Napoca

Care este prețul călătoriei cu autocarul Ruse - Cluj Napoca?

Prețul unei călători cu autocarul de la Ruse la Cluj Napoca este de 450 RON.

De unde pleacă autocarul din Ruse către Cluj Napoca?

De la Ruse la Cluj Napoca circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Ruse (Centralna Avtogara), Central Bus Station.

Când pleacă autocarul din Ruse către Cluj Napoca?

Primul autobuz din Ruse pleacă la ora 02:00, iar ultimul pleacă la ora 05:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Ruse către Cluj Napoca?

Călătoria cu autocarul de la Ruse la Cluj Napoca, durează 12h 00min.