Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sabangia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sabangia ➞ 2 Cantoane

sâmbătă,
28 mai 2022
3 curse disponibile

07:36
48m
08:24
Sherif
15lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani Comentarii

  1. 07:36
    Sabangia Statie Sabangia
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 08:24
    2 Cantoane Statie 2 Cantoane
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
13:51
48m
14:39
Sherif
15lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani Comentarii

  1. 13:51
    Sabangia Statie Sabangia
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 14:39
    2 Cantoane Statie 2 Cantoane
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
18:21
48m
19:09
Sherif
15lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani Comentarii

  1. 18:21
    Sabangia Statie Sabangia
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 19:09
    2 Cantoane Statie 2 Cantoane
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Sabangia - 2 Cantoane

Despre Sabangia - 2 Cantoane

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sabangia - 2 Cantoane?

Prețul unei călători cu autocarul de la Sabangia la 2 Cantoane este de 15 RON.

De unde pleacă autocarul din Sabangia către 2 Cantoane?

De la Sabangia la 2 Cantoane circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Sabangia.

Când pleacă autocarul din Sabangia către 2 Cantoane?

Primul autobuz din Sabangia pleacă la ora 07:36, iar ultimul pleacă la ora 18:21.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sabangia către 2 Cantoane?

Călătoria cu autocarul de la Sabangia la 2 Cantoane, durează 48min.