Filtrează rezultate

General

Plecare din Sadova Veche

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sadova Veche ➞ Lugoj

luni,
6 iul 2020
5 curse disponibile

08:54 - 10:00
DROBETA
1h 06min
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 08:54
    Sadova Veche Statie centru
  2. Traseu: Drobeta Turnu Severin - Timisoara
    • Dotări:
  3. 10:00
Durată: 1h 06min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2020
09:55 - 10:50
DROBETA
55min
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 09:55
    Sadova Veche Statie centru
  2. Traseu: Targu Jiu -Motru-Timisoara
    • Dotări:
  3. 10:50
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2020
12:24 - 13:30
DROBETA
1h 06min
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 12:24
    Sadova Veche Statie centru
  2. Traseu: Drobeta Turnu Severin - Timisoara
    • Dotări:
  3. 13:30
Durată: 1h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2020
16:39 - 17:45
DROBETA
1h 06min
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 16:39
    Sadova Veche Statie centru
  2. Traseu: Drobeta Turnu Severin - Timisoara
    • Dotări:
  3. 17:45
Durată: 1h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2020
19:39 - 20:45
DROBETA
1h 06min
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 19:39
    Sadova Veche Statie centru
  2. Traseu: Drobeta Turnu Severin - Timisoara
    • Dotări:
  3. 20:45
Durată: 1h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sadova Veche - Lugoj

De unde pleacă autocarul din Sadova Veche către Lugoj?

De la Sadova Veche la Lugoj circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Statie centru.

Când pleacă autocarul din Sadova Veche către Lugoj?

Primul autobuz din Sadova Veche pleacă la ora 08:54, iar ultimul pleacă la ora 19:39.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sadova Veche către Lugoj?

Călătoria Sadova Veche-Lugoj cu autocarul, durează între 55min și 1h 06min.