Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sag

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sâg ➞ Hereclean

vineri,
3 dec 2021
5 curse disponibile

05:00
40m
05:40
Cento Trans
10,5lei
Vezi detalii

Cento Trans

Tur Cento Trans
Opinii călători
  1. 05:00
  2. Autocar: RETUR Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 05:40
    Hereclean Centru
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
08:45
40m
09:25
Cento Trans
10,5lei
Vezi detalii
  1. 08:45
  2. Autocar: RETUR Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 09:25
    Hereclean Centru
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
13:00
40m
13:40
Cento Trans
10,5lei
Vezi detalii
  1. 13:00
  2. Autocar: RETUR Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 13:40
    Hereclean Centru
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
16:40
40m
17:20
Cento Trans
10,5lei
Vezi detalii
  1. 16:40
  2. Autocar: RETUR Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 17:20
    Hereclean Centru
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
21:00
40m
21:40
Cento Trans
10,5lei
Vezi detalii
  1. 21:00
  2. Autocar: RETUR Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 21:40
    Hereclean Centru
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sâg - Hereclean

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sâg - Hereclean?

Prețul unei călători cu autocarul de la Sâg la Hereclean este de 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Sâg către Hereclean?

De la Sâg la Hereclean circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Statie Sag.

Când pleacă autocarul din Sâg către Hereclean?

Primul autobuz din Sâg pleacă la ora 05:00, iar ultimul pleacă la ora 21:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sâg către Hereclean?

Călătoria cu autocarul de la Sâg la Hereclean, durează 40min.