Filtrează rezultate

General

Plecare din Sarmas

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sărmaș ➞ Sărmășel-Gara

joi,
9 iul 2020
2 curse disponibile

05:25 - 09:09
Dany Trans
3h 44min
-
Vezi detalii

Dany Trans

Dany Trans SRL
  1. 05:25
    Sarmas Statie
  2. Traseu: Gheorgheni - Joseni - Ditrau - Toplita - Rastolita - Reghin - Sarmasel - Mociu - Cluj Napoca A FANY
  3. 09:09
    Sarmasel Gara Statie Sarmasel Gara
Durată: 3h 44min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dany Trans SRL | Ultima actualizare: 09/2019
08:40 - 11:55
Dany Trans
3h 15min
-
Vezi detalii
  1. 08:40
    Sarmas Statie
  2. Traseu: Gheorgheni - Joseni - Ditrau - Toplita - Rastolita - Reghin - Sarmasel - Mociu - Cluj Napoca A FANY
  3. 11:55
    Sarmasel Gara Statie Sarmasel Gara
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dany Trans SRL | Ultima actualizare: 09/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sărmaș - Sărmășel-Gara

De unde pleacă autocarul din Sărmaș către Sărmășel-Gara?

De la Sărmaș la Sărmășel-Gara circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Statie.

Când pleacă autocarul din Sărmaș către Sărmășel-Gara?

Primul autobuz din Sărmaș pleacă la ora 05:25, iar ultimul pleacă la ora 08:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sărmaș către Sărmășel-Gara?

Călătoria Sărmaș-Sărmășel-Gara cu autocarul, durează între 3h 15min și 3h 44min.