Filtrează rezultate

General

Plecare din Savarsin

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Săvârșin, Romania ➞ Győr, Ungaria

marţi,
14 iul 2020
0 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:30 - 12:00
Latino Expres
11h 30min
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL

Circulă doar vineri

  1. 00:30
  2. Traseu: Ant 5 Petrosani - Arad
    • Dotări:
  3. 02:00
  1. 02:00
  2. Traseu: 03.Latino Romania - Norvegia
  3. 12:00
    Gyor Gara
Durată: 11h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 06/2020
01:00 - 12:00
Latino Expres
11h 00min
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL

Circulă doar vineri

  1. 01:00
  2. Traseu: Ant 1 Bistrita - Arad
    • Dotări:
  3. 02:00
  1. 02:00
  2. Traseu: 03.Latino Romania - Norvegia
  3. 12:00
    Gyor Gara
Durată: 11h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 06/2020
01:00 - 12:00
Latino Expres
11h 00min
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL

Circulă doar vineri

  1. 01:00
  2. Traseu: Ant 2 Brasov - Arad
    • Dotări:
  3. 02:00
  1. 02:00
  2. Traseu: 03.Latino Romania - Norvegia
  3. 12:00
    Gyor Gara
Durată: 11h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 06/2020
01:30 - 12:00
Latino Expres
10h 30min
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL

Circulă doar vineri

  1. 01:30
  2. Traseu: 03.Latino Romania - Norvegia
  3. 12:00
    Gyor Gara
Durată: 10h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 06/2020
01:30 - 12:00
Luna Tour
10h 30min
-
Vezi detalii

Luna Tour

Latino Expres SRL

Circulă doar vineri

  1. 01:30
  2. Traseu: 06.Luna Tour Romania - Norvegia
  3. 12:00
    Gyor Gara
Durată: 10h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Săvârșin - Győr

Care este prețul călătoriei cu autocarul Săvârșin - Győr?

Prețul unei călători cu autocarul de la Săvârșin la Győr este de 331 RON.

De unde pleacă autocarul din Săvârșin către Győr?

De la Săvârșin la Győr circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Centru (la statuia de langa parc).

Când pleacă autocarul din Săvârșin către Győr?

Primul autobuz din Săvârșin pleacă la ora 00:30, iar ultimul pleacă la ora 01:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Săvârșin către Győr?

Călătoria Săvârșin-Győr cu autocarul, durează între 10h 30min și 11h 30min.