Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sebes

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sebeș ➞ Sibiu

duminică,
22 mai 2022
26 curse disponibile

Bilete disponibile online

02:15
40m
02:55
SibiuBus
100lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Circulă începând cu 27.05.2022 .
cursa sezoniera

  1. 02:15
    Sebes Parcare Lidl
  2. Microbuz: RETUR Cluj Bus
    • Dotări:
  3. 03:15
  4. 02:55
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 04/2022
05:15
1h 00m
06:15
SibiuBus
100lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Circulă începând cu 27.05.2022 .
cursa sezoniera

  1. 05:15
    Sebes Parcare Lidl
  2. Microbuz: RETUR Cluj Bus
  3. 06:00
  4. 06:15
    Sibiu Sala Thalia
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 04/2022
06:40
1h 20m
08:00
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman , Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras, Sibiu, Sebes Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 7:00

  1. 06:40
  2. Autocar: Deva - Iasi
    • Dotări:
  3. 08:00
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 04/2022
08:00
Cursă specială
40m
08:40
STARCOF
Vezi detalii

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE AUTOGARI.RO AVETI PRIORITATE IN REZERVARI.DEVIZA NOASTRA ESTE CONFORT SI SIGURANTA.DISPECERATUL NOSTRU VA STA LA DISPOZITIE 24/24 PENTRU ORICE INFORMAȚIE DORIȚI CÂT ȘI PENTRU REZEVARI TELEFONICE!!! VA MULȚUMIM!!!

  1. 08:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR BRAILA -GALATI-FOCSANI-ADJUD-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-SIBIU-ALBA IULIA-CLUJ
    • Dotări:
  3. 08:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 05/2022
08:00
Cursă specială
45m
08:45
EMMALINES
Vezi detalii

EMMALINES

Emmakar Transport Lines SRL
Opinii călători

CUMPARA BILETE ON-LINE 24/7/365 |WWW EMMALINES RO |Cursa rapidă directa/charter!Program cu caracter orientativ,pot exista întârzieri din cauza traficului/infrastructurii!TEL☎️.:0753.351.986.

  1. 08:00

  2. C1R
    Cursă specială
    Microbuz: C1R Floresti(CJ)-Cluj-Alba-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
    • Dotări:
  3. 08:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 05/2022
13:45
Cursă specială
30m
14:15
TFT
Vezi detalii

CU BILETE CUMPARATE ONLINE CALATORII AU PRIORITATE. LA CUMPARAREA BILETELOR ONLINE DUS-INTORS OFERIM REDUCERE 5 % VA ASTEPTAM CU DRAG..CIRCULA IN FIECARE ZI CURSA DIRECTA CHARTER.SE POATE CIRCULA INPREUNA CU ANIMALE DE COMPANIE DE TALIE MICA IN

  1. 13:45
  2. Cursă specială
    Microbuz: FLORESTI-CLUJ-AIUD-TEIUS-ALBA-SEBES-SIBIU-FAGARAS-BRASOV-T SECUIESC-ONESTI-FOCSANI-GALATI-BRAILA
    • Dotări:
  3. 14:15
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Fam Turistic | Ultima actualizare: 05/2022
14:00
Cursă specială
25m
14:25
STARCOF
Vezi detalii

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE AUTOGARI.RO AVETI PRIORITATE IN REZERVARI.DEVIZA NOASTRA ESTE CONFORT SI SIGURANTA.DISPECERATUL NOSTRU VA STA LA DISPOZITIE 24/24 PENTRU ORICE INFORMAȚIE DORIȚI CÂT ȘI PENTRU REZEVARI TELEFONICE!!! VA MULȚUMIM!!!

  1. 14:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR BRAILA -GALATI-FOCSANI-ADJUD-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-SIBIU-ALBA IULIA-CLUJ
    • Dotări:
  3. 14:25
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 05/2022
14:30
1h 00m
15:30
SibiuBus
100lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Circulă începând cu 27.05.2022 .
cursa sezoniera

  1. 14:30
    Sebes Parcare Lidl
  2. Microbuz: RETUR Cluj Bus
  3. 15:15
  4. 15:30
    Sibiu Sala Thalia
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 04/2022
19:30
40m
20:10
SibiuBus
100lei
Vezi detalii

SibiuBus

South Carpathian Travel Center'12 SRL
Opinii călători

Circulă începând cu 27.05.2022 .
cursa sezoniera

  1. 19:30
    Sebes Parcare Lidl
  2. Microbuz: RETUR Cluj Bus
  3. 20:30
  4. 20:10
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: South Carpathian Travel Center'12 SRL | Ultima actualizare: 04/2022
00:35
55m
01:30
Cento Trans
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 00:35
    Sebes Belvedere
  2. Microbuz: Simleu Silvaniei - Cluj Napoca - Pitesti - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 01:30
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 05/2022
07:24
56m
08:20
Dikel Tour
-
Vezi detalii

+4-0745-779.908

  1. 07:24
  2. Microbuz: Deva - Ramnicu Valcea
  3. 08:20
Durată: 56min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dikel Tour SRL | Ultima actualizare: 04/2022
08:00
Cursă specială
45m
08:45
STARCOF
-
Vezi detalii

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE AUTOGARI.RO AVETI PRIORITATE IN REZERVARI.DEVIZA NOASTRA ESTE CONFORT SI SIGURANTA.REDUCERI PENTRU CUMPARAREA BILETELOR TUR-RETUR !!! VA MULȚUMIM CA ATI ALES SA CĂLĂTORIȚI CU STARCOF !!

  1. 08:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: Sebes-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
  3. 08:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 05/2022
08:15
1h 00m
09:15
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 08:15
    Sebes Centru
  2. Autocar: Cluj Napoca - Sibiu
    • Dotări:
  3. 09:15
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
09:06
Cursă specială
1h 10m
10:16
STARCOF
-
Vezi detalii

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE AUTOGARI.RO AVETI PRIORITATE IN REZERVARI.DEVIZA NOASTRA ESTE CONFORT SI SIGURANTA.REDUCERI PENTRU CUMPARAREA BILETELOR TUR-RETUR !!! VA MULȚUMIM CA ATI ALES SA CĂLĂTORIȚI CU STARCOF !!

  1. 09:06
  2. Cursă specială
    Microbuz: Sebes-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
  3. 10:16
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 05/2022
09:16
Cursă specială
1h 01m
10:17
EMMALINES
-
Vezi detalii

CUMPARA BILETE ON-LINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete ONLINE au prioritate,cei cu rezervare telefonica nu au nici o relatie contractuala.Cursa rapida directa/charter,cu microbuze de ultima generație!Va așteptăm cu mare drag!

  1. 09:16

  2. C2R
    Cursă specială
    Microbuz: C2R Sebes-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
    • Dotări:
  3. 10:17
Durată: 1h 01min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 05/2022
09:16
Cursă specială
1h 10m
10:26
STARCOF
-
Vezi detalii

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE AUTOGARI.RO AVETI PRIORITATE IN REZERVARI.DEVIZA NOASTRA ESTE CONFORT SI SIGURANTA.REDUCERI PENTRU CUMPARAREA BILETELOR TUR-RETUR !!! VA MULȚUMIM CA ATI ALES SA CĂLĂTORIȚI CU STARCOF !!

  1. 09:16
  2. Cursă specială
    Microbuz: Sebes-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
  3. 10:26
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 05/2022
09:22
1h 16m
10:38
Romtimex SRL
20lei
Vezi detalii

Rezervari intre orele 07:00 si 20:00, 0730.223.590 / 0752.991.269 / 0764.487.721

  1. 09:22
    Sebes Belvedere
  2. Microbuz: Cluj Napoca - Slatina
    • Dotări:
  3. 10:38
Durată: 1h 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei
Sursa: Romtimex SRL | Ultima actualizare: 03/2022
09:27
Cursă specială
1h 00m
10:27
EMMALINES
-
Vezi detalii

CUMPARA BILETE ON-LINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete ONLINE au prioritate,cei cu rezervare telefonica nu au nici o relatie contractuala.Cursa rapida directa/charter,cu microbuze de ultima generație!Va așteptăm cu mare drag!

  1. 09:27

  2. C2R
    Cursă specială
    Microbuz: C2R Sebes-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Adjud-Focsani-Galati-Braila
    • Dotări:
  3. 10:27
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 05/2022
09:35
Cursă specială
1h 00m
10:35
Nico-Turist
Vezi detalii

Nico-Turist

Friendly Fruit Plaza SRL

ARAD-GIARMATA-TIMISOARA-LUGOJ FAGET-DEVA-ORASTIE-SEBES-SIBIU BRASOV-TG SECUIESC-ONESTI FOCSANI-TECUCI-BRAILA GALATI SI RETUR ORAR REZERVARI 08:00--22:00

  1. 09:35

  2. 2
    Cursă specială
    Microbuz: 2 ARAD-GALATI
    • Dotări:
  3. 10:35
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Friendly Fruit Plaza SRL | Ultima actualizare: 05/2022
09:52
1h 04m
10:56
DACOS
21lei?
Vezi detalii

Numar statii 10

  1. 09:52
  2. Autocar: Cluj Napoca - Ramnicu Valcea
  3. 10:56
Durată: 1h 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
21lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 03/2021
09:58
Cursă specială
1h 00m
10:58
RazTravel
-
Vezi detalii

RazTravel

Raztravel Expres SRL

REZERVARI: L-V: 9-20, rezervarile se fac telefonic sau sms cu minim 3 zile inainte.Prioritare sunt rezervarile cu plata online , Reducere 10% achizitionare bilete tur-retur.Confort si siguranta! Va asteptam sa calatoriti cu noi cu drag!

  1. 09:58
  2. Cursă specială
    Microbuz: Arad - Galati
    • Dotări:
  3. 10:58
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Raztravel Expres SRL | Ultima actualizare: 04/2022
12:29
1h 16m
13:45
DACOS
21lei
Vezi detalii

Numar statii 13

  1. 12:29
  2. Autocar: Cluj Napoca - Bucuresti
  3. 13:45
Durată: 1h 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
21lei
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 03/2022
15:00
1h 15m
16:15
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 15:00
    Sebes Belvedere
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 16:15
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
16:15
1h 00m
17:15
Fany
-
Vezi detalii

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 16:15
    Sebes Centru
  2. Microbuz: Cluj Napoca - Sibiu
    • Dotări:
  3. 17:15
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
16:29
1h 16m
17:45
DACOS
21lei
Vezi detalii

Numar statii 13

  1. 16:29
  2. Autocar: Cluj Napoca - Bucuresti
  3. 17:45
Durată: 1h 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
21lei
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 03/2022
18:29
1h 16m
19:45
DACOS
21lei?
Vezi detalii

Numar statii 10

  1. 18:29
  2. Autocar: Cluj Napoca - Ramnicu Valcea
  3. 19:45
Durată: 1h 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
21lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 03/2021
19:20
55m
20:15
Apetrans
20lei
Vezi detalii

Pot aparea mici intarzieri din cauza traficului sau a lucrarilor la carosabil.

  1. 19:20
  2. Autocar: Timisoara - Botosani
    • Dotări:
  3. 20:15
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei
Sursa: Amopop SRL | Ultima actualizare: 05/2022
19:30
45m
20:15
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 19:30
    Sebes Topaz
  2. Autocar: Oradea- Huedin- Cluj- Turda- Teius- Alba- Sebes-sibiu
    • Dotări:
  3. 20:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
19:59
1h 16m
21:15
DACOS
21lei?
Vezi detalii

Numar statii 10

  1. 19:59
  2. Autocar: Cluj Napoca - Ramnicu Valcea
  3. 21:15
Durată: 1h 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
21lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 03/2021
23:15
1h 00m
00:15
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 23:15
    Sebes Belvedere
  2. Autocar: Satu Mare - Baia Mare - Cluj Napoca - Alba Iulia - Sibiu - Ramnicu Valcea - Pitesti - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 00:15 +1 zi
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sebeș - Sibiu

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sebeș - Sibiu?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Sebeș la Sibiu este cuprins între 18 și 100 RON.

De unde pleacă autocarul din Sebeș către Sibiu?

De la Sebeș la Sibiu circulă 37 autobuze cu plecare din stațiile Topaz, Centru, Belvedere, Peco MOL (E68), Autogara Sebes, Statie transport langa autogara (Banca Transilvania), Sebes, Peco Rompetrol ( IVINIS ), Parcare Lidl, Benzinaria Petrom – spre Sibiu, Autogara SPAP, Minimax Discount Sebes, Benzinaria Rompetrol, Peco Rompetrol -IVINIS (inainte de sens giratoriu), PECO ROMPETROL LANGA FABRICA DE LEMN.

Când pleacă autocarul din Sebeș către Sibiu?

Primul autobuz din Sebeș pleacă la ora 00:35, iar ultimul pleacă la ora 23:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sebeș către Sibiu?

Călătoria Sebeș-Sibiu cu autocarul, durează între 25min și 1h 20min.