Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Sibiu ➞ Cluj Napoca

marţi,
24 ian 2023
13 curse disponibile

Bilete disponibile online

12:00
Cursă specială
2h 54m
14:54
STARCOF
90lei
Vezi detalii

STARCOF

Starcof SRL Braila

Cursă suspendată în această zi.

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Calatorii cu bilete ONLINE au prioritate.Un singur bagaj inclus în prețul biletului,în limita a 15 kg/60 cm, restul bagajelor se plătește suplimentar cu 20 lei/bagaj.Pot exista întârzieri din cauza traficului/infrastructurii.Cursa directa/rapida.

Nu a circulat? Semnalați aici (5 comentarii)

  1. 12:00
  2. Microbuz: BRAILA-GALATI-FOCSANI-ADJUD-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-SIBIU-SEBES-ALBA-CLUJ
    • Dotări:
  3. 14:54
Durată: 2h 54min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 12/2022
12:15
Cursă specială
2h 30m
14:45
EMMALINES
100lei
Vezi detalii

EMMALINES

EmmaTours SRL
Opinii călători

Cursă suspendată în această zi.

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

SE POATE CĂLĂTORI DOAR CUMPĂRÂND BILETE ONLINE.CUMPĂRĂ ACUM www EMMALINES ro.REZERVĂRILE telefonice nu implica nici o relație contractuală și pot fi anulate în funcție de biletele cumpărate ONLINE!Tarife variabile!***

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 12:15
  2. BR CJ
    Microbuz: BR CJ Brăila-Galați-Focsani-Adjud-Onești-Tg.Secuiesc-Brașov-Făgăraș-Sibiu- Alba Iulia-Cluj-Florești(CJ)
    • Dotări:
  3. 14:45
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: EmmaTours SRL | Ultima actualizare: 01/2023
12:15
Cursă specială
2h 15m
14:30
TFT
90lei
Vezi detalii

Cursă suspendată în această zi.

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

CUMPARA BILETE ON-LINE www transfam ro.Rezervarile telefonice nu implica nici o relatie contractuala si pot fi anulate Cursa directa/charter.Prezenta obligatorie cu 20 min.Microbuze de ultima generație!!!

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 12:15
  2. Microbuz: Braila-Galati-Focsani-Adjud-Onesti-Tg. Secuiesc-Brasov-Fagaras-Sibiu-Sebes-Alba Iulia-Turda-Cluj-Flo
  3. 14:30
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Fam Turistic | Ultima actualizare: 01/2023
13:15
Cursă specială
2h 24m
15:39
STARCOF
90lei
Vezi detalii

Cursă suspendată în această zi.

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Calatorii cu bilete ONLINE au prioritate.Un singur bagaj inclus în prețul biletului,în limita a 15 kg/60 cm, restul bagajelor se plătește suplimentar cu 20 lei/bagaj.Pot exista întârzieri din cauza traficului/infrastructurii.Cursa directa/rapida.

Nu a circulat? Semnalați aici (5 comentarii)

  1. 13:15
  2. Microbuz: BRAILA-GALATI-FOCSANI-ADJUD-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-SIBIU-SEBES-ALBA-CLUJ
    • Dotări:
  3. 15:39
Durată: 2h 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Starcof SRL Braila | Ultima actualizare: 12/2022
13:15
Cursă specială
2h 30m
15:45
EMMALINES
Vezi detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

SE POATE CĂLĂTORI DOAR CUMPĂRÂND BILETE ONLINE.CUMPĂRĂ ACUM www EMMALINES ro.REZERVĂRILE telefonice nu implica nici o relație contractuală și pot fi anulate în funcție de biletele cumpărate ONLINE!Tarife variabile!***

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 13:15
  2. BR CJ
    Microbuz: BR CJ Brăila-Galați-Focsani-Adjud-Onești-Tg.Secuiesc-Brașov-Făgăraș-Sibiu- Alba Iulia-Cluj-Florești(CJ)
    • Dotări:
  3. 15:45
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: EmmaTours SRL | Ultima actualizare: 01/2023
18:15
3h 15m
21:30
Alis Grup
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 18:15
  2. Autocar: Bucuresti - Pitesti - Ramnicu Valcea - Calimanesti - Sibiu - Sebes - Alba Iulia - Aiud - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 21:30
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 01/2023
06:43
3h 45m
10:28
DACOS
59lei
Vezi detalii

Numar statii 10

Nu a circulat? Semnalați aici (30 comentarii)

  1. 06:43
  2. Autocar: Ramnicu Valcea - Cluj Napoca
  3. 10:28
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 3h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
59lei
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 06/2022
08:15
3h 45m
12:00
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)

  1. 08:15
  2. Autocar: Sibiu -sebes- Alba- Teius- Turda- Cluj- Huedin- Oradea- Valea Lui Mihai-carei- Satu Mare
    • Dotări:
  3. 12:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 08/2022
09:13
3h 45m
12:58
DACOS
59lei
Vezi detalii

Numar statii 10

Nu a circulat? Semnalați aici (30 comentarii)

  1. 09:13
  2. Autocar: Ramnicu Valcea - Cluj Napoca
  3. 12:58
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
59lei
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 06/2022
09:42
3h 45m
13:27
Coțofană
54lei
Vezi detalii

Cursă suspendată în această zi.

+4-0744-619.453; Program zilnic de rezervari intre orele 08:00-20:00

Nu a circulat? Semnalați aici (10 comentarii)

  1. 09:42
  2. Autocar: Horezu - Oradea
    • Dotări:
  3. 13:27
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Cotofana SRL | Ultima actualizare: 11/2022
10:55
3h 40m
14:35
Romtimex SRL
40lei
Vezi detalii

Rezervari intre orele 07:00 si 20:00, 0730.223.590 / 0752.991.269 / 0764.487.721

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 10:55
  2. Microbuz: Slatina - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 14:35
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 3h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
40lei
Sursa: Romtimex SRL | Ultima actualizare: 09/2022
12:30
4h 30m
17:00
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

Nu a circulat? Semnalați aici (12 comentarii)

  1. 12:30
  2. Autocar: RETUR Satu Mare- Cluj - bucuresti
    • Dotări:
  3. 17:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 08/2022
14:13
3h 45m
17:58
DACOS
59lei
Vezi detalii

Numar statii 10

Nu a circulat? Semnalați aici (30 comentarii)

  1. 14:13
  2. Autocar: Ramnicu Valcea - Cluj Napoca
  3. 17:58
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
59lei
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 06/2022
14:18
3h 45m
18:03
DACOS
59lei
Vezi detalii

Numar statii 13

Nu a circulat? Semnalați aici (35 comentarii)

  1. 14:18
  2. Autocar: Bucuresti - Cluj Napoca
  3. 18:03
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
59lei
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 07/2022
16:30
4h 00m
20:30
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

Nu a circulat? Semnalați aici (13 comentarii)

  1. 16:30
  2. Autocar: Bucuresti - Pitesti - Ramnicu Valcea - Sibiu - Alba Iulia - Cluj Napoca - Baia Mare - Satu Mare
    • Dotări:
  3. 20:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 08/2022
17:13
3h 45m
20:58
DACOS
59lei
Vezi detalii

Numar statii 10

Nu a circulat? Semnalați aici (30 comentarii)

  1. 17:13
  2. Autocar: Ramnicu Valcea - Cluj Napoca
  3. 20:58
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
59lei
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 06/2022
17:18
3h 45m
21:03
DACOS
59lei
Vezi detalii

Numar statii 13

Nu a circulat? Semnalați aici (35 comentarii)

  1. 17:18
  2. Autocar: Bucuresti - Cluj Napoca
  3. 21:03
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
59lei
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 07/2022
19:03
3h 45m
22:48
DACOS
59lei
Vezi detalii

Circulă doar duminică

Numar statii 13

Nu a circulat? Semnalați aici (35 comentarii)

  1. 19:03
  2. Autocar: Bucuresti - Cluj Napoca
  3. 22:48
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 3h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
59lei
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 07/2022
19:30
3h 55m
23:25
Cento Trans
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (6 comentarii)

  1. 19:30
  2. Midibus: Bucuresti - Pitesti - Cluj Napoca - Simleu Silvaniei
    • Dotări:
  3. 23:25
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 3h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 01/2023
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sibiu - Cluj Napoca

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sibiu - Cluj Napoca?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Sibiu la Cluj Napoca este cuprins între 40 și 100 RON.

De unde pleacă autocarul din Sibiu către Cluj Napoca?

De la Sibiu la Cluj Napoca circulă 23 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Turnisor (Atlassib), Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.), Gara CFR Sibiu, Peco Petrom (Calea Alba-Iulia, vis-a-vis de Lidl), Parcare Gara CFR(Bisericuță).

Când pleacă autocarul din Sibiu către Cluj Napoca?

Primul autobuz din Sibiu pleacă la ora 06:43, iar ultimul pleacă la ora 19:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sibiu către Cluj Napoca?

Călătoria Sibiu-Cluj Napoca cu autocarul, durează între 2h 15min și 4h 30min.