Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sibot

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Șibot ➞ Lugoj

luni,
18 oct 2021
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

09:15
2h 45m
12:00
Duda Trans
Vezi detalii
  1. 09:15
  2. Autocar: Targu Mures - Timisoara
    • Dotări:
  3. 12:00
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 06/2021
16:00
4h 00m
20:00
Duda Trans
Vezi detalii
  1. 16:00
  2. Autocar: Sibiu-Timisoara
  3. 20:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 06/2021
17:15
3h 15m
20:30
Duda Trans
Vezi detalii
  1. 17:15
  2. Autocar: Targu Mures - Timisoara
    • Dotări:
  3. 20:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 06/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Șibot - Lugoj

Care este prețul călătoriei cu autocarul Șibot - Lugoj?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Șibot la Lugoj este cuprins între 50 și 90 RON.

De unde pleacă autocarul din Șibot către Lugoj?

De la Șibot la Lugoj circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Hanul Surianul.

Când pleacă autocarul din Șibot către Lugoj?

Primul autobuz din Șibot pleacă la ora 09:15, iar ultimul pleacă la ora 17:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Șibot către Lugoj?

Călătoria Șibot-Lugoj cu autocarul, durează între 2h 45min și 4h 00min.