Română

Autobuze Sighișoara → Galați

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
22:00
09:00
LMMJVSD
6h
05:20
15:00
TRANSEMMA
LMMJVSD
130lei
Cumpără bilet
Informații
03:20
15:00
LMMJVSD
6h
18:00
21:00
EMMALINES
LMMJVSD
130lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
20:20
17:00
LMMJVSD
6h
05:50
23:00
EMMALINES
LMMJVSD
130lei
Cumpără bilet
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Sighișoara - Galați

Despre Sighișoara - Galați

Cât costă o călătorie cu autocarul Sighișoara - Galați?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Sighișoara la Galați este de 130 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Sighișoara către Galați?

De la Sighișoara la Galați circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Peco ROMPETROL(iesirea din Sighisoara spre Brasov).

Când pleacă autocarul din Sighișoara către Galați?

Primul autobuz din Sighișoara pleacă la 09:00, iar ultimul este la 17:00.

Când durează călătoria cu autocarul din Sighișoara către Galați?

Călătoria cu autocarul de la Sighișoara la Galați, durează 6h.

Filtru