Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Siliștea ➞ Vovriesti

miercuri,
10 aug 2022
16 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:40
30m
08:10
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 07:40
    Silistea Statie Silistea
  2. Midibus: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 08:10
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
08:15
30m
08:45
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 08:15
    Silistea Statie Silistea
  2. Midibus: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 08:45
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
08:24
26m
08:50
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 08:24
    Silistea Statie Silistea
  2. Microbuz: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 08:50
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
09:50
30m
10:20
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 09:50
    Silistea Statie Silistea
  2. Microbuz: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 10:20
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
09:59
26m
10:25
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 09:59
    Silistea Statie Silistea
  2. Microbuz: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 10:25
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 26min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:05
30m
12:35
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 12:05
    Silistea Statie Silistea
  2. Microbuz: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 12:35
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:14
26m
12:40
Autogara Vaslui
9lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)

  1. 12:14
    Silistea Statie Silistea
  2. Midibus: Vaslui - Negresti - Bacesti
  3. 12:40
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 26min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:45
30m
13:15
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 12:45
    Silistea Statie Silistea
  2. Microbuz: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 13:15
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:49
26m
13:15
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 12:49
    Silistea Statie Silistea
  2. Microbuz: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 13:15
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 26min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
14:25
30m
14:55
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 14:25
    Silistea Statie Silistea
  2. Midibus: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 14:55
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
14:59
26m
15:25
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 14:59
    Silistea Statie Silistea
  2. Midibus: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 15:25
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
15:05
30m
15:35
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 15:05
    Silistea Statie Silistea
  2. Microbuz: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 15:35
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
16:25
30m
16:55
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 16:25
    Silistea Statie Silistea
  2. Microbuz: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 16:55
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
16:44
26m
17:10
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 16:44
    Silistea Statie Silistea
  2. Midibus: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 17:10
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 26min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
18:55
30m
19:25
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 18:55
    Silistea Statie Silistea
  2. Midibus: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 19:25
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
19:09
26m
19:35
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 19:09
    Silistea Statie Silistea
  2. Midibus: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 19:35
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
20:10
30m
20:40
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via BACESTI

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 20:10
    Silistea Statie Silistea
  2. Midibus: VS Negresti - Vovriesti
    • Dotări:
  3. 20:40
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Siliștea - Vovriesti

Care este prețul călătoriei cu autocarul Siliștea - Vovriesti?

Prețul unei călători cu autocarul de la Siliștea la Vovriesti este de 9 RON.

De unde pleacă autocarul din Siliștea către Vovriesti?

De la Siliștea la Vovriesti circulă 17 autobuze cu plecare din stațiile Statie Silistea.

Când pleacă autocarul din Siliștea către Vovriesti?

Primul autobuz din Siliștea pleacă la ora 07:40, iar ultimul pleacă la ora 20:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Siliștea către Vovriesti?

Călătoria Siliștea-Vovriesti cu autocarul, durează între 26min și 30min.