Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Simila ➞ Simila

sâmbătă,
13 aug 2022
13 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:59
05m
07:04
Autogara Vaslui
3lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 06:59
    Simila Simila Mira
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 07:04
    Simila Statie SIMILA
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
07:29
05m
07:34
Autogara Vaslui
3lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 07:29
    Simila Simila Mira
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 07:34
    Simila Statie SIMILA
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
07:59
05m
08:04
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 07:59
    Simila Simila Mira
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 08:04
    Simila Statie SIMILA
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
08:11
05m
08:16
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 08:11
    Simila Statie SIMILA
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 08:16
    Simila Simila Mira
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
08:29
05m
08:34
Autogara Vaslui
3lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 08:29
    Simila Simila Mira
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 08:34
    Simila Statie SIMILA
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
08:41
05m
08:46
Autogara Vaslui
3lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 08:41
    Simila Statie SIMILA
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 08:46
    Simila Simila Mira
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
09:11
05m
09:16
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 09:11
    Simila Statie SIMILA
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 09:16
    Simila Simila Mira
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
09:41
05m
09:46
Autogara Vaslui
3lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 09:41
    Simila Statie SIMILA
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 09:46
    Simila Simila Mira
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
10:59
05m
11:04
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 10:59
    Simila Simila Mira
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 11:04
    Simila Statie SIMILA
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
11:59
05m
12:04
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 11:59
    Simila Simila Mira
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 12:04
    Simila Statie SIMILA
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:11
05m
12:16
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 12:11
    Simila Statie SIMILA
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 12:16
    Simila Simila Mira
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:29
05m
12:34
Autogara Vaslui
3lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 12:29
    Simila Simila Mira
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 12:34
    Simila Statie SIMILA
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
13:11
05m
13:16
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 13:11
    Simila Statie SIMILA
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 13:16
    Simila Simila Mira
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
13:41
05m
13:46
Autogara Vaslui
3lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 13:41
    Simila Statie SIMILA
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 13:46
    Simila Simila Mira
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
14:59
05m
15:04
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 14:59
    Simila Simila Mira
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 15:04
    Simila Statie SIMILA
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
15:59
05m
16:04
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 15:59
    Simila Simila Mira
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 16:04
    Simila Statie SIMILA
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
16:11
05m
16:16
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 16:11
    Simila Statie SIMILA
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 16:16
    Simila Simila Mira
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
16:29
05m
16:34
Autogara Vaslui
3lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 16:29
    Simila Simila Mira
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 16:34
    Simila Statie SIMILA
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
17:11
05m
17:16
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 17:11
    Simila Statie SIMILA
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 17:16
    Simila Simila Mira
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
17:41
05m
17:46
Autogara Vaslui
3lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 17:41
    Simila Statie SIMILA
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 17:46
    Simila Simila Mira
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
18:59
05m
19:04
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 18:59
    Simila Simila Mira
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
    • Dotări:
  3. 19:04
    Simila Statie SIMILA
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
19:31
05m
19:36
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 19:31
    Simila Statie SIMILA
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 19:36
    Simila Simila Mira
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Simila - Simila

Care este prețul călătoriei cu autocarul Simila - Simila?

Prețul unei călători cu autocarul de la Simila la Simila este de 3 RON.

De unde pleacă autocarul din Simila către Simila?

De la Simila la Simila circulă 22 autobuze cu plecare din stațiile Simila Mira, Statie SIMILA.

Când pleacă autocarul din Simila către Simila?

Primul autobuz din Simila pleacă la ora 06:59, iar ultimul pleacă la ora 19:31.

Cât durează călătoria cu autocarul din Simila către Simila?

Călătoria cu autocarul de la Simila la Simila, durează 05min.