Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Singureni

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Singureni ➞ Giurgiu

miercuri,
27 oct 2021
10 curse disponibile

05:50
1h 10m
07:00
Liber Trans
7lei?
Vezi detalii

Liber Trans

Liber Trans Com

via Str. Droc Barcian-Remus-Daia-Uzunu-Mihai Bravu-Vlad Tepes-Comana-Budeni-Branistari-Calugareni-Hulubesti-Cranguri

  1. 05:50
    Singureni Statie Singureni
  2. Microbuz: GR Singureni - Giurgiu
  3. 07:00
    Giurgiu Statie Giurgiu
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: Liber Trans Com | Ultima actualizare: 01/2014
08:00
50m
08:50
Liber Trans
7lei?
Vezi detalii

confort sporit

  1. 08:00
  2. Microbuz: Retur Pentru Giurgiu-singureni
  3. 08:50
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: LIBER TRANS COM | Ultima actualizare: 02/2007
08:15
1h 10m
09:25
Liber Trans
7lei?
Vezi detalii

Liber Trans

Liber Trans Com

via Str. Droc Barcian-Remus-Daia-Uzunu-Mihai Bravu-Vlad Tepes-Comana-Budeni-Branistari-Calugareni-Hulubesti-Cranguri

  1. 08:15
    Singureni Statie Singureni
  2. Microbuz: GR Singureni - Giurgiu
  3. 09:25
    Giurgiu Statie Giurgiu
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: Liber Trans Com | Ultima actualizare: 01/2014
12:40
50m
13:30
Liber Trans
7lei?
Vezi detalii

Liber Trans

Liber Trans Com

confort sporit

  1. 12:40
  2. Microbuz: Retur Pentru Giurgiu-singureni
  3. 13:30
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: LIBER TRANS COM | Ultima actualizare: 02/2007
12:40
1h 10m
13:50
Liber Trans
7lei?
Vezi detalii

Liber Trans

Liber Trans Com

via Str. Droc Barcian-Remus-Daia-Uzunu-Mihai Bravu-Vlad Tepes-Comana-Budeni-Branistari-Calugareni-Hulubesti-Cranguri

  1. 12:40
    Singureni Statie Singureni
  2. Microbuz: GR Singureni - Giurgiu
  3. 13:50
    Giurgiu Statie Giurgiu
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: Liber Trans Com | Ultima actualizare: 01/2014
15:00
50m
15:50
Liber Trans
7lei?
Vezi detalii

Liber Trans

Liber Trans Com

confort sporit

  1. 15:00
  2. Microbuz: Retur Pentru Giurgiu-singureni
  3. 15:50
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: LIBER TRANS COM | Ultima actualizare: 02/2007
15:10
1h 10m
16:20
Liber Trans
7lei?
Vezi detalii

Liber Trans

Liber Trans Com

via Str. Droc Barcian-Remus-Daia-Uzunu-Mihai Bravu-Vlad Tepes-Comana-Budeni-Branistari-Calugareni-Hulubesti-Cranguri

  1. 15:10
    Singureni Statie Singureni
  2. Microbuz: GR Singureni - Giurgiu
  3. 16:20
    Giurgiu Statie Giurgiu
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei?
Sursa: Liber Trans Com | Ultima actualizare: 01/2014
17:40
1h 10m
18:50
Liber Trans
7lei?
Vezi detalii

Liber Trans

Liber Trans Com

via Str. Droc Barcian-Remus-Daia-Uzunu-Mihai Bravu-Vlad Tepes-Comana-Budeni-Branistari-Calugareni-Hulubesti-Cranguri

  1. 17:40
    Singureni Statie Singureni
  2. Microbuz: GR Singureni - Giurgiu
  3. 18:50
    Giurgiu Statie Giurgiu
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei?
Sursa: Liber Trans Com | Ultima actualizare: 01/2014
19:00
50m
19:50
Liber Trans
7lei?
Vezi detalii

Liber Trans

Liber Trans Com

confort sporit

  1. 19:00
  2. Microbuz: Retur Pentru Giurgiu-singureni
  3. 19:50
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: LIBER TRANS COM | Ultima actualizare: 02/2007
20:10
1h 10m
21:20
Liber Trans
7lei?
Vezi detalii

Liber Trans

Liber Trans Com

via Str. Droc Barcian-Remus-Daia-Uzunu-Mihai Bravu-Vlad Tepes-Comana-Budeni-Branistari-Calugareni-Hulubesti-Cranguri

  1. 20:10
    Singureni Statie Singureni
  2. Microbuz: GR Singureni - Giurgiu
  3. 21:20
    Giurgiu Statie Giurgiu
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: Liber Trans Com | Ultima actualizare: 01/2014

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Singureni - Giurgiu

Care este prețul călătoriei cu autocarul Singureni - Giurgiu?

Prețul unei călători cu autocarul de la Singureni la Giurgiu este de 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Singureni către Giurgiu?

De la Singureni la Giurgiu circulă 14 autobuze cu plecare din stațiile autogara Liber Trans Com, Statie Singureni.

Când pleacă autocarul din Singureni către Giurgiu?

Primul autobuz din Singureni pleacă la ora 05:50, iar ultimul pleacă la ora 20:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Singureni către Giurgiu?

Călătoria Singureni-Giurgiu cu autocarul, durează între 35min și 1h 10min.