Filter the results

Szűrő

Bus Type

berendezések

Bus Service Operators

Busz Slobozia ➞ Constanța

szombat,
1 okt 2022
10 available services

Tickets available online

10:00
Special service
5h 30m
16:30
Kirvad Tour
Show details

Kirvad Tour

SC Kirvad Tour SRL
Reviews

This is a Special service. Only available for customers with prior reservation.

Info: +4-0768-58.22.08

It didn't show up? Report here (0 reports)

  1. 10:00

  2. K3
    Motor Coach : K3 Tulcea - Otopeni
    • berendezések:
  3. 12:00
  1. 13:00

  2. K2
    Motor Coach : K2 Otopeni - Constanta
  3. 16:30
Duration: 5h 30min
Runs every day of the week
250lei
Forrás: SC Kirvad Tour SRL | Utolsó frissítés: 09/2022
08:50
Special service
2h 40m
11:30
GRUP ATYC
-
Show details

This is a Special service. Only available for customers with prior reservation.

Rezervare anticipata

It didn't show up? Report here (3 reports)

  1. 08:50
  2. Motor Coach: # Ploiesti - Urziceni - Constanta
  3. 11:30
Duration: 2h 40min
Runs every day of the week
-
Forrás: GRUP ATYC | Utolsó frissítés: 05/2022
09:20
Special service
2h 40m
12:00
Trans Olteanu Tour SRL
Show details

Trans Olteanu Tour SRL

This is a Special service. Only available for customers with prior reservation.

ACHIZITIONAND BILETE ONLINE DE PE TRANSOLTEANU.RO AVETI PRIORITATEA CALATORIEI. DEVIZA NOASTRA FIIND CONFORT SI SIGURANTA. DISPECERATUL NOSTRU VA STA LA DISPOZITIE 24/24, PENTRU ORICE INFORMATIE DORITI LEGATA DE TRASEU. VA MULTUMIM SI VA ASTEPTAM CU

It didn't show up? Report here (0 reports)

  1. 09:20
  2. Minvan: Brasov - Constanta
    • berendezések:
  3. 12:00
    Constanța Gara CFR Constanta
Duration: 2h 40min
Runs every day of the week
Forrás: Trans Olteanu Tour SRL | Utolsó frissítés: 09/2022
10:37
3h 14m
13:51
Transbus Codreanu
-
Show details

Transbus Codreanu

Transbus SA

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

CURSA DIRECTA !

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 4 reports

  1. 10:37
  2. Motor Coach: 1 Brasov - Constanta
  3. 13:51
Duration: 3h 14min
Runs every day of the week
-
Forrás: Transbus SA | Utolsó frissítés: 10/2019
16:25
2h 05m
18:30
99 Nar Tour srl
38lei
Show details

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Plecari zilnice din statia Gara Mangalia (LIDL) - 06.25 si 07.40 din autog.(CT)Heri-Sof peronul 11, linga gara CFR in directia- Harsova, Tandarei ,Slobozia , Urziceni , Ploiesti-sud. Cursa se efectueaza in 5 ore cu un popas la Slobozia .

It didn't show up? Report here (0 reports)

  1. 16:25
  2. Mikrobusz: Ploiesti - Mangalia
  3. 18:30
Duration: 2h 05min
Runs every day of the week
38lei
Forrás: 99 Nar Tour | Utolsó frissítés: 07/2022
16:25
2h 05m
18:30
99 Nar Tour srl
38lei
Show details

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Plecarii din autogara Sud Herli-sof langa gara CFR Constanta din peronul 11 zilnic la ora ; 07.40 ( cursa circula in fiecare zi ) Cursa se efectueaza in 4 ore cu un popas in Slobozia .

It didn't show up? Report here (0 reports)

  1. 16:25
  2. Mikrobusz: Ploiesti - Constanta
  3. 18:30
    Constanța Autogara Tomis-Nord
Duration: 2h 05min
Runs every day of the week
38lei
Forrás: 99 Nar Tour | Utolsó frissítés: 07/2022
16:25
2h 05m
18:30
99 Nar Tour srl
38lei
Show details

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Plecari zilnice din statia Gara Mangalia (LIDL) - 06.25 si din CT.autog.Herli-sof peronul 11(langa gara CFR) la ora 07.40 spre Harsova,Slobozia,Urziceni,Ploiesti. Cursa se efecturaza in 3 ore.

It didn't show up? Report here (0 reports)

  1. 16:25
  2. Mikrobusz: Slobozia - Mangalia
  3. 18:30
Duration: 2h 05min
Runs every day of the week
38lei
Forrás: 99 Nar Tour | Utolsó frissítés: 07/2022
16:25
2h 05m
18:30
99 Nar Tour srl
38lei
Show details

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Cursa de ora 16.25 cu plecare din autogara Comtrans Slobozia (Langa Gara CFR ) spre Constanta circula zilnic pana in Mangalia. Telefon pentru rezervarii 0743335343 sau 0743335366 . Cursa se efectueaza in 2 ore.

It didn't show up? Report here (0 reports)

  1. 16:25
  2. Motor Coach: Slobozia - Constanta
    • berendezések:
  3. 18:30
Duration: 2h 05min
Runs every day of the week
38lei
Forrás: 99 Nar Tour | Utolsó frissítés: 07/2022
16:25
2h 05m
18:30
99 Nar Tour srl
38lei
Show details

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Plecari - 07.40 in fiecare zi din autogara Sud Herli-soft peronul 11, langa gara CFR (CT) in directia Harsova-Slobozia .Cursa se efectueaza in 2 ore .

It didn't show up? Report here (0 reports)

  1. 16:25
  2. Motor Coach: Constanta - Slobozia
    • berendezések:
  3. 18:30
Duration: 2h 05min
Runs every day of the week
38lei
Forrás: 99 Nar Tour | Utolsó frissítés: 07/2022
16:25
2h 05m
18:30
99 Nar Tour srl
38lei
Show details

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Plecari zilnice din Autog. Ploiesti-Sud la ora - 14.15 in directia Urziceni , Slobozia , Tandarei , Harsova , Constanta , Mangalia. Cursa se efectueaza in 5 ore cu un popas in Slobozia.

It didn't show up? Report here (0 reports)

  1. 16:25
  2. Motor Coach: RETUR Ploiesti - Constanta - Mangalia
    • berendezések:
  3. 18:30
Duration: 2h 05min
Runs every day of the week
38lei
Forrás: 99 Nar Tour | Utolsó frissítés: 07/2022
16:25
2h 05m
18:30
99 Nar Tour srl
38lei
Show details

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Plecari zilnice din Autog. Ploiesti-Sud la ora - 14.15 in directia Urziceni , Slobozia , Tandarei , Harsova , Constanta , Mangalia. Cursa se efectueaza in 5 ore cu un popas in Slobozia.

It didn't show up? Report here (0 reports)

  1. 16:25
  2. Motor Coach: Ploiesti - Constanta - Mangalia
  3. 18:30
Duration: 2h 05min
Runs every day of the week
38lei
Forrás: 99 Nar Tour | Utolsó frissítés: 07/2022
Prices marked with * can vary.

About Slobozia - Constanța

What is the bus ticket price from Slobozia to Constanța?

The price of a bus ticket from Slobozia to Constanța is between 38 and 250 RON.

Where is the bus leaving from Slobozia to Constanța ?

There are 11 buses leaving from Slobozia to Constanța. They are leaving from these stations: Autogara Comtrans SA, PECO PETROM(iesirea catre TANDAREI), Autogara Comtrans, Autogara Nick Touring, Benzinaria Rompetrol, Sos. Bucuresti- Constanta.

When is the bus leaving from Slobozia to Constanța?

First bus from Slobozia leaves at 08:50, and the last one at 16:25.

What is the bus trip duration from Slobozia to Constanța?

The bus trip from Slobozia to Constanța lasts between 2h 05min and 5h 30min.