Filtrează rezultate

General

Plecare din Smardan

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Smârdan ➞ Călărași

duminică,
12 iul 2020
6 curse disponibile

09:16 - 09:45
C&I Grup
29min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 09:16
    Smardan Statie Smardan
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 09:45
Durată: 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
12:33 - 13:00
C&I Grup
27min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 12:33
    Smardan Statie Smardan
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 12:56
  4. 13:00
Durată: 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
14:33 - 15:00
C&I Grup
27min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 14:33
    Smardan Statie Smardan
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 14:56
  4. 15:00
Durată: 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
17:41 - 18:10
C&I Grup
29min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 17:41
    Smardan Statie Smardan
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 18:06
  4. 18:10
Durată: 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
20:19 - 20:45
C&I Grup
26min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 20:19
    Smardan Statie Smardan
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:42
  4. 20:45
Durată: 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
22:03 - 22:30
C&I Grup
27min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 22:03
    Smardan Statie Smardan
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 22:26
  4. 22:30
Durată: 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Smârdan - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Smârdan - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Smârdan la Călărași este de 6 RON.

De unde pleacă autocarul din Smârdan către Călărași?

De la Smârdan la Călărași circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Statie Smardan.

Când pleacă autocarul din Smârdan către Călărași?

Primul autobuz din Smârdan pleacă la ora 09:16, iar ultimul pleacă la ora 22:03.

Cât durează călătoria cu autocarul din Smârdan către Călărași?

Călătoria Smârdan-Călărași cu autocarul, durează între 23min și 29min.