Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Somova ➞ I.C. Bratianu

marţi,
31 ian 2023
10 curse disponibile

05:47
1h 37m
07:24
Kirvad Tour
-
Vezi detalii

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 05:47
    Somova Statie Somova
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 07:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 01/2023
06:47
1h 37m
08:24
Kirvad Tour
-
Vezi detalii

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 06:47
    Somova Statie Somova
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 08:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 01/2023
07:47
1h 37m
09:24
Kirvad Tour
-
Vezi detalii

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 07:47
    Somova Statie Somova
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 09:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 01/2023
08:47
1h 37m
10:24
Kirvad Tour
-
Vezi detalii

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 08:47
    Somova Statie Somova
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 10:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 01/2023
11:17
1h 37m
12:54
Kirvad Tour
-
Vezi detalii

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 11:17
    Somova Statie Somova
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 12:54
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 01/2023
12:47
1h 37m
14:24
Kirvad Tour
-
Vezi detalii

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 12:47
    Somova Statie Somova
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 14:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 01/2023
13:47
1h 37m
15:24
Kirvad Tour
-
Vezi detalii

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 13:47
    Somova Statie Somova
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 15:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 01/2023
15:47
1h 37m
17:24
Kirvad Tour
-
Vezi detalii

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 15:47
    Somova Statie Somova
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 17:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 01/2023
17:47
1h 37m
19:24
Kirvad Tour
-
Vezi detalii

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 17:47
    Somova Statie Somova
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 19:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 01/2023
18:47
1h 37m
20:24
Kirvad Tour
-
Vezi detalii

PE ACEST TRASEU NU SE FAC REZERVARI IN PREALABIL, PRELUARILE SI DEBARCARILE SE FAC DOAR DIN STATIILE STABILITE DE CATRE TRANSPORTATOR. PLATA INTEGRALA SE FACE DIRECT LA SOFER.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 18:47
    Somova Statie Somova
  2. T10
    Microbuz: T10 Tulcea - I.C. Bratianu
  3. 20:24
    I.C. Bratianu Statie I.C. Bratianu
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Kirvad Tour SRL | Ultima actualizare: 01/2023
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Somova - I.C. Bratianu

De unde pleacă autocarul din Somova către I.C. Bratianu?

De la Somova la I.C. Bratianu circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Statie Somova.

Când pleacă autocarul din Somova către I.C. Bratianu?

Primul autobuz din Somova pleacă la ora 05:47, iar ultimul pleacă la ora 18:47.

Cât durează călătoria cu autocarul din Somova către I.C. Bratianu?

Călătoria cu autocarul de la Somova la I.C. Bratianu, durează 1h 37min.