Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Somova

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Somova ➞ Tulcea

vineri,
28 ian 2022
14 curse disponibile

06:10
20m
06:30
Augustina
7lei
Vezi detalii

Augustina

Augustina SRL
Opinii călători
  1. 06:10
    Somova Statie Somova
  2. Microbuz: Somova - Tulcea
  3. 06:30
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 11/2021
07:11
05m
07:16
Trace Trans
6lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 07:11
    Somova Statie Somova
  2. Microbuz: Isaccea - Constanta
    • Dotări:
  3. 07:16
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
07:20
15m
07:35
Sandu Prestcom
-
Vezi detalii

Sandu Prestcom

Sandu Prestcom SRL

via Somova Manastirea Cocos

  1. 07:20
    Somova Statie Somova
  2. Microbuz: TL Manastirea Cocos - Niculitel - Tulcea
  3. 07:35
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Sandu Prestcom SRL | Ultima actualizare: 01/2020
07:20
20m
07:40
Augustina
7lei
Vezi detalii
  1. 07:20
    Somova Statie Somova
  2. Microbuz: Somova - Tulcea
  3. 07:40
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 11/2021
08:30
20m
08:50
Augustina
7lei
Vezi detalii
  1. 08:30
    Somova Statie Somova
  2. Microbuz: Somova - Tulcea
  3. 08:50
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 11/2021
10:10
20m
10:30
Augustina
7lei
Vezi detalii
  1. 10:10
    Somova Statie Somova
  2. Microbuz: Somova - Tulcea
  3. 10:30
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 11/2021
10:15
15m
10:30
Sandu Prestcom
-
Vezi detalii

Sandu Prestcom

Sandu Prestcom SRL

via Somova Manastirea Cocos

  1. 10:15
    Somova Statie Somova
  2. Microbuz: TL Manastirea Cocos - Niculitel - Tulcea
  3. 10:30
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Sandu Prestcom SRL | Ultima actualizare: 01/2020
12:30
20m
12:50
Augustina
7lei
Vezi detalii
  1. 12:30
    Somova Statie Somova
  2. Microbuz: Somova - Tulcea
  3. 12:50
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 11/2021
13:20
15m
13:35
Sandu Prestcom
-
Vezi detalii

Sandu Prestcom

Sandu Prestcom SRL

via Somova Manastirea Cocos

  1. 13:20
    Somova Statie Somova
  2. Microbuz: TL Manastirea Cocos - Niculitel - Tulcea
  3. 13:35
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Sandu Prestcom SRL | Ultima actualizare: 01/2020
15:00
20m
15:20
Augustina
7lei
Vezi detalii
  1. 15:00
    Somova Statie Somova
  2. Microbuz: Somova - Tulcea
  3. 15:20
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 11/2021
16:00
15m
16:15
Sandu Prestcom
-
Vezi detalii

Sandu Prestcom

Sandu Prestcom SRL

via Somova Manastirea Cocos

  1. 16:00
    Somova Statie Somova
  2. Microbuz: TL Manastirea Cocos - Niculitel - Tulcea
  3. 16:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Sandu Prestcom SRL | Ultima actualizare: 01/2020
16:50
20m
17:10
Augustina
7lei
Vezi detalii
  1. 16:50
    Somova Statie Somova
  2. Microbuz: Somova - Tulcea
  3. 17:10
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 11/2021
19:00
20m
19:20
Augustina
7lei
Vezi detalii
  1. 19:00
    Somova Statie Somova
  2. Microbuz: Somova - Tulcea
  3. 19:20
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 11/2021
20:00
20m
20:20
Augustina
7lei
Vezi detalii
  1. 20:00
    Somova Statie Somova
  2. Microbuz: Somova - Tulcea
  3. 20:20
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 11/2021

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Somova - Tulcea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Somova - Tulcea?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Somova la Tulcea este cuprins între 6 și 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Somova către Tulcea?

De la Somova la Tulcea circulă 14 autobuze cu plecare din stațiile Statie Somova.

Când pleacă autocarul din Somova către Tulcea?

Primul autobuz din Somova pleacă la ora 06:10, iar ultimul pleacă la ora 20:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Somova către Tulcea?

Călătoria Somova-Tulcea cu autocarul, durează între 05min și 20min.