Română

Autocare Southend-on-Sea Anglia ➞ Pașcani Romania

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
16:20
02:00
LMMJVSD
1zi17h
21:10
19:00
a doua zi
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
120£
Circulă doar miercuri și duminică
Informații
03:10
12:00
LMMJVSD
1zi6h
20:00
18:00
Danytur
LMMJVSD
Circulă doar duminică
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Southend-on-Sea - Pașcani

Despre Southend-on-Sea - Pașcani

Cât costă o călătorie cu autocarul Southend-on-Sea - Pașcani?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Southend-on-Sea la Pașcani este de 644 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Southend-on-Sea către Pașcani?

De la Southend-on-Sea la Pașcani circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile La adresa.

Când pleacă autocarul din Southend-on-Sea către Pașcani?

Primul autobuz din Southend-on-Sea pleacă la 02:00, iar ultimul este la 12:00.

Când durează călătoria cu autocarul din Southend-on-Sea către Pașcani?

Călătoria Southend-on-Sea-Pașcani cu autocarul, durează între 1zi6h și 1zi17h.

Filtru