Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Spermezeu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Spermezeu ➞ Beclean

joi,
2 dec 2021
5 curse disponibile

06:50
45m
07:35
Transmixt
6,5lei?
Vezi detalii

Transmixt

Transmixt SA - Bistrita
  1. 06:50
    Spermezeu Statie Spermezeu
  2. Autobuz: RETUR BISTRITA - MOLISET
  3. 07:35
    Beclean Statie Beclean
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei?
Sursa: Transmixt SA - Bistrita | Ultima actualizare: 08/2020
06:50
55m
07:45
MILUȚU BUS
-
Vezi detalii
  1. 06:50
    Spermezeu Statie Spermezeu
  2. Microbuz: Tarlisua - Beclean
    • Dotări:
  3. 07:45
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Milutu SRL | Ultima actualizare: 01/2021
08:15
30m
08:45
MILUȚU BUS
-
Vezi detalii
  1. 08:15
    Spermezeu Statie Spermezeu
  2. Microbuz: Tarlisua - Beclean
    • Dotări:
  3. 08:45
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Milutu SRL | Ultima actualizare: 01/2021
08:15
25m
08:40
MILUȚU BUS
-
Vezi detalii
  1. 08:15
    Spermezeu Statie Spermezeu
  2. Microbuz: Tarlisua–Beclean-Bistrita
    • Dotări:
  3. 08:40
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Milutu SRL | Ultima actualizare: 01/2021
13:15
55m
14:10
MILUȚU BUS
-
Vezi detalii
  1. 13:15
    Spermezeu Statie Spermezeu
  2. Microbuz: Tarlisua - Beclean
    • Dotări:
  3. 14:10
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Milutu SRL | Ultima actualizare: 01/2021

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Spermezeu - Beclean

Care este prețul călătoriei cu autocarul Spermezeu - Beclean?

Prețul unei călători cu autocarul de la Spermezeu la Beclean este de 6 RON.

De unde pleacă autocarul din Spermezeu către Beclean?

De la Spermezeu la Beclean circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Statie Spermezeu.

Când pleacă autocarul din Spermezeu către Beclean?

Primul autobuz din Spermezeu pleacă la ora 06:50, iar ultimul pleacă la ora 13:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Spermezeu către Beclean?

Călătoria Spermezeu-Beclean cu autocarul, durează între 25min și 55min.