Filtrează rezultate

General

Plecare din Stefanesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze ștefănești ➞ Călărași

luni,
6 iul 2020
3 curse disponibile

00:00 - 20:36
C&I Grup
20h 36min
20lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International

anumite ore sunt la paritate cu alti operatori de transport

  1. 00:00
    Stefanesti Statie Stefanesti
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:36
Durată: 20h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2017
00:00 - 19:15
C&I Grup
19h 15min
20lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International

anumite ore sunt la paritate cu alti operatori de transport

  1. 00:00
    Stefanesti Statie Stefanesti
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 19:15
Durată: 19h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2017
18:29 - 20:06
C&I Grup
1h 37min
20lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International

anumite ore sunt la paritate cu alti operatori de transport

  1. 18:29
    Stefanesti Statie Stefanesti
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:06
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2017

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre ștefănești - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul ștefănești - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la ștefănești la Călărași este de 20 RON.

De unde pleacă autocarul din ștefănești către Călărași?

De la ștefănești la Călărași circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Stefanesti.

Când pleacă autocarul din ștefănești către Călărași?

Primul autobuz din ștefănești pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 18:29.

Cât durează călătoria cu autocarul din ștefănești către Călărași?

Călătoria ștefănești-Călărași cu autocarul, durează între 1h 37min și 20h 36min.