Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Strâmtura Mitoc ➞ Costești

marţi,
4 oct 2022
10 curse disponibile

Bilete disponibile online

08:29
16m
08:45
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 08:29
    Strâmtura Mitoc Statie autobuz
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 08:45
    Costești Statie Ramificatie
Durată: 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
08:59
16m
09:15
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 08:59
    Strâmtura Mitoc Statie autobuz
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 09:15
    Costești Statie Ramificatie
Durată: 16min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
09:29
16m
09:45
Autogara Vaslui
8lei
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

Circulă doar sâmbătă și duminică

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 09:29
    Strâmtura Mitoc Statie autobuz
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 09:45
    Costești Statie Ramificatie
Durată: 16min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
09:59
16m
10:15
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 09:59
    Strâmtura Mitoc Statie autobuz
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 10:15
    Costești Statie Ramificatie
Durată: 16min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:29
16m
12:45
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 12:29
    Strâmtura Mitoc Statie autobuz
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 12:45
    Costești Statie Ramificatie
Durată: 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
13:29
16m
13:45
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 13:29
    Strâmtura Mitoc Statie autobuz
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 13:45
    Costești Statie Ramificatie
Durată: 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
13:59
16m
14:15
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 13:59
    Strâmtura Mitoc Statie autobuz
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 14:15
    Costești Statie Ramificatie
Durată: 16min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
16:29
16m
16:45
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 16:29
    Strâmtura Mitoc Statie autobuz
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 16:45
    Costești Statie Ramificatie
Durată: 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
17:29
16m
17:45
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 17:29
    Strâmtura Mitoc Statie autobuz
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 17:45
    Costești Statie Ramificatie
Durată: 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
17:59
16m
18:15
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 17:59
    Strâmtura Mitoc Statie autobuz
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 18:15
    Costești Statie Ramificatie
Durată: 16min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
19:49
16m
20:05
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

via CRASNA

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 19:49
    Strâmtura Mitoc Statie autobuz
  2. Microbuz: VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 20:05
    Costești Statie Ramificatie
Durată: 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Strâmtura Mitoc - Costești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Strâmtura Mitoc - Costești?

Prețul unei călători cu autocarul de la Strâmtura Mitoc la Costești este de 8 RON.

De unde pleacă autocarul din Strâmtura Mitoc către Costești?

De la Strâmtura Mitoc la Costești circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Statie autobuz.

Când pleacă autocarul din Strâmtura Mitoc către Costești?

Primul autobuz din Strâmtura Mitoc pleacă la ora 08:29, iar ultimul pleacă la ora 19:49.

Cât durează călătoria cu autocarul din Strâmtura Mitoc către Costești?

Călătoria cu autocarul de la Strâmtura Mitoc la Costești, durează 16min.