Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Strunga

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Strunga ➞ Brețcu

marţi,
7 dec 2021
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:45
3h 45m
11:30
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman , Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras, Sibiu, Sebes Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 7:00

  1. 07:45
    Strunga Statie Strunga
  2. Autocar: Iasi - Deva
    • Dotări:
  3. 11:30
    Bretcu Statie Bretcu
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 10/2021
11:20
3h 55m
15:15
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman, Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 10:30

  1. 11:20
    Strunga Statie Strunga
  2. Autocar: Iasi - Sibiu
    • Dotări:
  3. 15:15
    Bretcu Statie Bretcu
Durată: 3h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 10/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Strunga - Brețcu

Care este prețul călătoriei cu autocarul Strunga - Brețcu?

Prețul unei călători cu autocarul de la Strunga la Brețcu este de 60 RON.

De unde pleacă autocarul din Strunga către Brețcu?

De la Strunga la Brețcu circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Statie Strunga.

Când pleacă autocarul din Strunga către Brețcu?

Primul autobuz din Strunga pleacă la ora 07:45, iar ultimul pleacă la ora 11:20.

Cât durează călătoria cu autocarul din Strunga către Brețcu?

Călătoria Strunga-Brețcu cu autocarul, durează între 3h 45min și 3h 55min.