Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Targu Frumos

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Târgu Frumos ➞ Timișești

luni,
28 sep 2020
10 curse disponibile

07:06 - 08:03
INTERTRANS COMPANY
57min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 07:06
    Targu Frumos Statie Liceu
  2. 07:09
  3. Traseu: Iasi - Targu Neamt
  4. 08:03
    Timisesti Statie Timisesti
Durată: 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
08:21 - 09:18
INTERTRANS COMPANY
57min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 08:21
    Targu Frumos Statie Liceu
  2. 08:24
  3. Traseu: Iasi - Targu Neamt
  4. 09:18
    Timisesti Statie Timisesti
Durată: 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
09:21 - 10:18
INTERTRANS COMPANY
57min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 09:21
    Targu Frumos Statie Liceu
  2. 09:24
  3. Traseu: Iasi - Targu Neamt
  4. 10:18
    Timisesti Statie Timisesti
Durată: 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
10:06 - 11:03
INTERTRANS COMPANY
57min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 10:06
    Targu Frumos Statie Liceu
  2. 10:09
  3. Traseu: Iasi - Targu Neamt
  4. 11:03
    Timisesti Statie Timisesti
Durată: 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
11:36 - 12:33
INTERTRANS COMPANY
57min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 11:36
    Targu Frumos Statie Liceu
  2. 11:39
  3. Traseu: Iasi - Targu Neamt
  4. 12:33
    Timisesti Statie Timisesti
Durată: 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
12:36 - 13:33
INTERTRANS COMPANY
57min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 12:36
    Targu Frumos Statie Liceu
  2. 12:39
  3. Traseu: Iasi - Targu Neamt
  4. 13:33
    Timisesti Statie Timisesti
Durată: 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
13:06 - 14:03
INTERTRANS COMPANY
57min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 13:06
    Targu Frumos Statie Liceu
  2. 13:09
  3. Traseu: Iasi - Targu Neamt
  4. 14:03
    Timisesti Statie Timisesti
Durată: 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
15:36 - 16:33
INTERTRANS COMPANY
57min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 15:36
    Targu Frumos Statie Liceu
  2. 15:39
  3. Traseu: Iasi - Targu Neamt
  4. 16:33
    Timisesti Statie Timisesti
Durată: 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
17:36 - 18:33
INTERTRANS COMPANY
57min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 17:36
    Targu Frumos Statie Liceu
  2. 17:39
  3. Traseu: Iasi - Targu Neamt
  4. 18:33
    Timisesti Statie Timisesti
Durată: 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
20:06 - 21:03
INTERTRANS COMPANY
57min
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 20:06
    Targu Frumos Statie Liceu
  2. 20:09
  3. Traseu: Iasi - Targu Neamt
  4. 21:03
    Timisesti Statie Timisesti
Durată: 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Târgu Frumos - Timișești

De unde pleacă autocarul din Târgu Frumos către Timișești?

De la Târgu Frumos la Timișești circulă 20 autobuze cu plecare din stațiile Statie Liceu, Autogara Targu Frumos (Intertranscom SRL).

Când pleacă autocarul din Târgu Frumos către Timișești?

Primul autobuz din Târgu Frumos pleacă la ora 07:06, iar ultimul pleacă la ora 20:09.

Cât durează călătoria cu autocarul din Târgu Frumos către Timișești?

Călătoria Târgu Frumos-Timișești cu autocarul, durează între 54min și 57min.